JSOU Z NICH MODERÁTORKY: Tereza Kerndlová a Mária Čírová mají před The Voice jasný plán

Aktualizováno 12.1. 2019 18:29
Zdroj: TV Nova

Velkolepá hudební show The Voice Československo se blíží a po odhalení porotců došlo i na dvojici moderátorek. Novým ročníkem bude provázet dámská dvojice složená ze dvou úspěšných a oblíbených zpěvaček - Terezy Kerndlové a Márie Čírové.

Bývalá členka dívčí kapely Black Milk, rodačka z Brna, krásná a sexy zpěvačka. To je v moderátorské dvojici zástupkyně Česka - Tereza Kerndlová. Se zpěvem má zkušenosti už od malička a v dosavadní kariéře zabodovala s mnoha hity.

Celý díl pořadu Volejte Novu najdete na NovaPlus.cz.

Role moderátorky je pro ni ale absolutně nová zkušenost! „Já jsem zpěvačka a to je to, co dělám, ale nikdy jsem nic nemoderovala, nikdy jsem nikoho nevyzpovídávala. Ale já mám ráda výzvy, a tak jsem ráda, že toho budu součástí,“ řekla.

Moderátorky The Voice - 3
Zdroj: oficiální zdroj

Její parťačkou bude slovenská kráska Mária Čírová. Ta se do povědomí veřejnosti dostala před deseti lety, kdy vyhrála v hudební soutěži. Ještě tentýž rok pokřtila své první album. Z nabídky moderovat The Voice byla nadšená. „Když přišla taková nabídka, tak jsem byla nadšená! Konečně nabídka na hudební show, protože já jsem sama zpěvačkou a hudba je můj svět,“ prozradila.
Moderátorky The Voice - 9
Zdroj: oficiální zdroj

Už teď je jasné, že tohle duo bude ozdobou soutěže. Navíc, holky si spolu už skvěle notují!

NEPŘEHLÉDNĚTE:
Slovenská zpěvačka Mária Čírová vás svými úspěchy odrovná! Co jste o moderátorce The Voice určitě nevěděli?
PŘEDVEĎTE SVŮJ HLAS a zazpívejte si se slavným zpěvákem. Startuje velká Road Show!

Maci