Sharlota Frantinová
aktualizováno dnes 18:13

ROZZÁŘÍ ZÁKULISÍ THE VOICE: Nejpotetovanější česká zpěvačka mění barvu vlasů častěji než Rihanna!

Šarlota Frantinová vybočuje z řady nejen svým originálním stylem a vystupováním, ale také díky tomu, že je na rapové scéně jednou z mála žen. Podívejte se na její sbírku sexy fotek!

Matuš Krnčok
včera 12:42

Znáte moderátora backstage The Voice? Na Slovensku patří mezi nejpopulárnější tváře!

Tváře všech koučů a moderátorů oblíbené show The Voice jsou již dávno odhaleny. Otázkou ovšem zůstávalo, kdo bude diváky provázet zákulisím. Ruka osudu padla na dvě mladé, kreativní a neokoukané tváře. Na rapperku Sharlotu a Slováka Matuše Krnčoka. A právě toho vám dnes představíme!

The Voice Česko Slovensko - Matúš a Sharlota
aktualizováno 19.01.

DRŽTE SI KLOBOUKY: Chystá se nový hudební pořad, který diváky provede zákulisím show The Voice!

Velkolepá hudební show The Voice Československo se blíží. Už teď jsou známá jména čtyř porotců a od minulého týdne i dvojice krásných moderátorek. Nový ročník s sebou ale přináší další novinku! Každý týden se budete moci podívat do zákulisí soutěže. A to díky novému pořadu Voice zone, kterým vás provedou raperka Sharlota a slovenský moderátor Matúš Krnčok!

Road Show
aktualizováno 18.01.

HLASUJTE O VÍTĚZI Road Show! První videa jsou už venku

I vy můžete na vlastní kůži vyzkoušet, jaké to je být soutěžícím nebo koučem show The Voice Česko Slovensko. Ve speciálním boxu můžete zazpívat svoji oblíbenou píseň a na internetu pak ohodnotit výstupy ostatních. Tak směle do toho, první videa už jsou venku!

The Voice Česko Slovensko - Sharlota a Matúš
17.01.

VIDEO: Matúš Krnčok odhalil Sharlotino tajemství! Co jste o jeho parťačce v The Voice nevěděli?

Sharlota a Matúš budou moderovat on-line pořad, ve kterém odkryjí zákulisí velkolepé show The Voice Česko Slovensko. Zmiňovaná dvojice se zná velmi dobře, a proto na sebe prozradila několik tajemství...

Road Show - The Voice - 5
aktualizováno 18.01.

ZAZPÍVEJ a staň se součástí The Voice! Road Show pokračuje tuto sobotu v Hradci Králové

Přijďte do hradeckého Futura a na vlastní kůži vyzkoušejte, jaké to je být soutěžícím show The Voice Česko Slovensko. Stačí jednou zazpívat. Dokážete se probojovat do pražského finále a zazpívat si s jedním z koučů? Pokud ano, čekají vás zajímavé ceny!

The Voice Česko Slovensko
aktualizováno 16.01.

VELKÉ ODHALENÍ: The Voice má další dva moderátory! Kdo to je?

Již brzy odstartuje na obrazovkách TV Nova velkolepá show The Voice Česko Slovensko, ve které nebude nouze o skvělé zpěváky. Diváci budou mít tentokrát také možnost sledovat zákulisí této soutěže. Kdo jím bude provázet? Podívejte se!

The Voice Česko Slovensko - Mária Čírová
15.01.

Mária Čírová v kůži soutěžících: Prozradila, ke kterému kouči by šla do týmu

Mária Čírová, která bude moderovat další ročník pěvecké show The Voice Česko Slovensko, se moc těší, jak bude všechny soutěžící podporovat. V rozhovoru se nyní rozpovídala o tom, ke kterému kouči by šla do týmu ona.

Moderátorka The Voice
14.01.

Poznáte uhrančivou hnědovlásku na fotce z dětství? Je to jedna z nejkrásnějších českých zpěvaček!

Je jednou z nejkrásnějších zpěvaček u nás, má pohled laně, který dostává do kolen nejednoho muže, a její postavu by chtěla mít snad každá žena. Na jaře se chystá k velkému životnímu kroku – Bude moderovat show The Voice! Poznáte podle nápovědy zpěvačku na fotce z dětství?

Mária Čírová
aktualizováno 13.01.

KAM PADÁŠ? Dobyla hitparády s Cristovaem a teď míří na televizní obrazovky

Pohled na ní potěší leckteré lidské oči. Avšak ona sama prodává svou krásu velmi decentně a rafinovaně. I přesto se k ní řadí synonymum sexy. Je ale nadaná i po hudební stránce. Ne nadarmo byla vybrána jako moderátorka populární pěvecké soutěže.

The Voice Česko Slovensko - Tereza Kerndlová
aktualizováno 13.01.

BUDE TOHLE FUNGOVAT? Tereza Kerndlová promluvila o spolupráci s Márií Čírovou

Další ročník The Voice Česko Slovensko bude uvádět Tereza Kerndlová, která se v rozhovoru rozpovídala o své moderátorské kolegyni Márii Čírové. Co o ní řekla a jaké mají vztahy?

Odhalení moderátorek - The Voice 2019
aktualizováno 12.01.

JSOU Z NICH MODERÁTORKY: Tereza Kerndlová a Mária Čírová mají před The Voice jasný plán

Velkolepá hudební show The Voice Československo se blíží a po odhalení porotců došlo i na dvojici moderátorek. Novým ročníkem bude provázet dámská dvojice složená ze dvou úspěšných a oblíbených zpěvaček - Terezy Kerndlové a Márie Čírové.