Sharlota Frantinová
aktualizováno dnes 18:13

ROZZÁŘÍ ZÁKULISÍ THE VOICE: Nejpotetovanější česká zpěvačka mění barvu vlasů častěji než Rihanna!

Šarlota Frantinová vybočuje z řady nejen svým originálním stylem a vystupováním, ale také díky tomu, že je na rapové scéně jednou z mála žen. Podívejte se na její sbírku sexy fotek!

Matuš Krnčok
včera 12:42

Znáte moderátora backstage The Voice? Na Slovensku patří mezi nejpopulárnější tváře!

Tváře všech koučů a moderátorů oblíbené show The Voice jsou již dávno odhaleny. Otázkou ovšem zůstávalo, kdo bude diváky provázet zákulisím. Ruka osudu padla na dvě mladé, kreativní a neokoukané tváře. Na rapperku Sharlotu a Slováka Matuše Krnčoka. A právě toho vám dnes představíme!

The Voice Česko Slovensko - Matúš a Sharlota
aktualizováno 19.01.

DRŽTE SI KLOBOUKY: Chystá se nový hudební pořad, který diváky provede zákulisím show The Voice!

Velkolepá hudební show The Voice Československo se blíží. Už teď jsou známá jména čtyř porotců a od minulého týdne i dvojice krásných moderátorek. Nový ročník s sebou ale přináší další novinku! Každý týden se budete moci podívat do zákulisí soutěže. A to díky novému pořadu Voice zone, kterým vás provedou raperka Sharlota a slovenský moderátor Matúš Krnčok!

Road Show
aktualizováno 18.01.

HLASUJTE O VÍTĚZI Road Show! První videa jsou už venku

I vy můžete na vlastní kůži vyzkoušet, jaké to je být soutěžícím nebo koučem show The Voice Česko Slovensko. Ve speciálním boxu můžete zazpívat svoji oblíbenou píseň a na internetu pak ohodnotit výstupy ostatních. Tak směle do toho, první videa už jsou venku!

Road Show - The Voice - 5
aktualizováno 18.01.

ZAZPÍVEJ a staň se součástí The Voice! Road Show pokračuje tuto sobotu v Hradci Králové

Přijďte do hradeckého Futura a na vlastní kůži vyzkoušejte, jaké to je být soutěžícím show The Voice Česko Slovensko. Stačí jednou zazpívat. Dokážete se probojovat do pražského finále a zazpívat si s jedním z koučů? Pokud ano, čekají vás zajímavé ceny!

Moderátorka The Voice
14.01.

Poznáte uhrančivou hnědovlásku na fotce z dětství? Je to jedna z nejkrásnějších českých zpěvaček!

Je jednou z nejkrásnějších zpěvaček u nás, má pohled laně, který dostává do kolen nejednoho muže, a její postavu by chtěla mít snad každá žena. Na jaře se chystá k velkému životnímu kroku – Bude moderovat show The Voice! Poznáte podle nápovědy zpěvačku na fotce z dětství?

Mária Čírová
aktualizováno 13.01.

KAM PADÁŠ? Dobyla hitparády s Cristovaem a teď míří na televizní obrazovky

Pohled na ní potěší leckteré lidské oči. Avšak ona sama prodává svou krásu velmi decentně a rafinovaně. I přesto se k ní řadí synonymum sexy. Je ale nadaná i po hudební stránce. Ne nadarmo byla vybrána jako moderátorka populární pěvecké soutěže.

Odhalení moderátorek - The Voice 2019
aktualizováno 12.01.

JSOU Z NICH MODERÁTORKY: Tereza Kerndlová a Mária Čírová mají před The Voice jasný plán

Velkolepá hudební show The Voice Československo se blíží a po odhalení porotců došlo i na dvojici moderátorek. Novým ročníkem bude provázet dámská dvojice složená ze dvou úspěšných a oblíbených zpěvaček - Terezy Kerndlové a Márie Čírové.

Mária Čírová
11.01.

Slovenská zpěvačka Mária Čírová vás svými úspěchy odrovná! Co jste o moderátorce The Voice určitě nevěděli?

Slovenka Mária Čírová bude letos tvořit jednu polovinu moderátorského dua pěvecké show The Voice Česko Slovensko. Ač se zpěvačka v minulosti účastnila slovenské verze Tvoje tvář má známý hlas, a dokonce ji vyhrála, sama by se do podobné show nikdy nepřihlásila!

Road Show - The Voice - 3
11.01.

VYSTUPTE ZE STÍNU: Road Show začíná svoji cestu v Brně! Přijde zazpívat a vyhrajte zajímavé ceny

Přijďte do brněnské Vaňkovy a na vlastní kůži vyzkoušejte, jaké to je být soutěžícím show The Voice Česko Slovensko. Ve speciálním boxu si budete moci zazpívat svojí oblíbenou píseň. Dokážete se probojovat do pražského finále a zazpívat si s jedním z koučů? Pokud ano, čekají vás zajímavé ceny!

Road Show
aktualizováno 09.01.

PŘEDVEĎTE SVŮJ HLAS a zazpívejte si se slavným zpěvákem. Startuje velká Road Show!

Přijďte a na vlastní kůži vyzkoušejte, jaké je být soutěžícím show The Voice Česko Slovensko. Ve speciálním boxu si budete moci zazpívat svojí oblíbenou píseň. Dokážete se probojovat do finále a zazpívat si s jedním z koučů? Získejte slávu a vstupenky na natáčení!

VIDEO: Čím bude soutěžící lákat televizní nováček Kali? Má nějakou taktiku?
aktualizováno 03.01.

MALOVÁNÍ V KŘESLE: Nechci nikoho vyplašit, říká rapper Kali o svých kérkách

Úplný nováčkem na televizních obrazovkách bude v pozici kouče The Voice slovenský rapper z Petržalky Kali. Připravil si dopředu nějakou taktiku, na kterou bude lákat soutěžící?