Věřím, že jsme tu jenom na návštěvě: Alexandře z The Voice umřeli rodiče i dítě, v zákulisí překvapila svými názory

Aktualizováno 19.03.2019


Jednou z postupujících v The Voice Česko Slovensko je i sedmadvacetiletá Alexandra Nová, se kterou se život nemazlil. Když jí bylo sedm, zemřela jí maminka. Není tomu dlouho, co jí odešel i tatínek a prvorozené dítě. Společně s partnerem vychovává dceru Sašenku a věří, že jsme na světě jen na návštěvě...

Alexandra musela být po svém výkonu v The Voice Česko Slovensko nadšená. „Otočil se mi Kali i Pepa Vojtek. On byl moje první volba,“ přiznala v online pořadu Voice Zone.

Zdroj: Nova.cz

V životě to Saša měla složité. Když byla malá, umřela jí maminka, pak i tatínek a v neposlední řadě její prvorozené dítě. V současné době s partnerem vychovává dcerku, která se jmenuje po ní. „Věřím, že jsme tu jenom na návštěvě. Člověk je tu jen na krátkou chvíli a potom se snad dostane někam dál a opět se shledá s těmi svými blízkými, prohlásila.

Zdroj: Nova.cz

Co se týká koučů, Pepa Vojtek měl jasno od začátku. „Pro mě je důležitá energie. Výpověď hlasu jako takového. Když jsem se otočil, uviděl sem mini tělo a velký hlas. To bylo jak když zařvala myš a zbourala stadion," řekl s radostí.

 

The Voice Česko Slovensko můžete sledovat každou neděli od 20:20 na televizi Nova. Hned po odvysílání se na webu NovaPlus.cz objeví pořad Voice Zone, který referuje o zákulisí soutěže.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TOMÁŠ KLUS v roli kouče The Voice: Jak zhodnotil výkon Dominika Hanzy? Má pro něj důležitou radu
TOMÁŠ KLUS v roli kouče The Voice: Jak zhodnotil výkon Dominika Hanzy? Má pro něj důležitou radu

Rapper Kali překvapil: Co prozradil o Kapitánovi v zákulisí? Jeho slova dojmou! VIDEO
Rapper Kali překvapil: Co prozradil o Kapitánovi v zákulisí? Jeho slova dojmou! VIDEO

Nova.cz