Proč si pořád prohrabuje vlasy? Jana Kirschner poslala všem haterům jasný vzkaz!

Aktualizováno 26.03.2019


Na talentovanou zpěvačku Janu Kirschner se kvůli účinkování v pěvecké show The Voice Česko Slovensko snesla vlna kritiky. Neustále přibývaly nelichotivé komentáře za to, jakým způsobem zpěvačka projevovala své emoce. Jana nakonec prolomila mlčení a pro hejtry má jasný vzkaz.

I když máte nejlepší úmysly, stejně se najde někdo, kdo to neocení – a ještě vás za to zkritizuje. Přesně to potkalo oceňovanou zpěvačku Janu Kirschner, která vůbec poprvé zasedla do poroty pěvecké soutěže The Voice.

Zdroj: TV Nova

Kromě toho, že diváci nové porotkyni vyčítali údajně afektovaný výstup a nepřiměřené reakce, nelíbilo se jim ani to, že si bruneta podle jejich názoru moc často prohrabávala vlasy.
Zdroj: Nova.cz

„Ve výběrech naslepo jsme se s tvůrci show snažili přinášet divákům maximum emocí. Množství situací a reakcí nebylo posunutých trochu dál, jsme přece jenom v televizní show, v každém případě chci však zodpovědně říct, že všichni kouči jsme v The Voice s upřímným a otevřeným srdcem. Úplně jiná věc je, jak konkrétní situace vyznějí pro samotného diváka, je mi jasné, že se nemůžu líbit všem,“ prozradila držitelka čtyř Zlatých slavíků.
Zdroj: Nova.cz

„Spontánnost se nedá dopředu připravit jako scénka a ani nejde naprogramovat... Tak jak se upřímně těším, tak se jednoduše těším, není to žádná póza ani afekt. V rámci interakce s ostatními kouči - jsme výborný tým a je mezi námi absolutní respekt a důvěra. Mrzí mě, jak to na někoho působí negativně, protože jediný a skutečný záměr je úplně opačný,“ řekla první dáma slovenského popu, jak jí někteří přezdívají.
Zdroj: Nova.cz

„Přinášet autenticitu a otevřenost. Reakcím na to, že si prohrabuji vlasy, mohu říct jen jedno. Máte pravdu, vlasy si během prvních dílů prohrabuji velmi často, není to úplně šťastné, ale patří to ke mně. Myslím si však, že to ale není taková kauza, které by se měla věnovat až taková pozornost a o dalších zmíněných komentářích, mnohokrát vulgárních ani nemluvím. Je to pro většinu z nás úplně nová zkušenost, jsme za ni vděční a jednoduše jdeme dál,“ řekla s tím, že by z toho nerada dělala kauzu. Vždyť jde o zábavu, ne o život.Show The Voice sledujte každou neděli od 20:20 na TV Nova!