Koučové The Voice promluvili o nejtěžších okamžicích: Čím si prošli při cestě ke slávě?

Aktualizováno 18.04.2019


Máte rádi pořad The Voice Česko Slovensko a baví vás sledovat čtveřici koučů, kteří se do svého týmu snaží ulovit ty nejlepší zpěváky? Pak by vás určitě zajímalo, jaká byla jejich cesta ke slávě. Podívejte se na jejich příběhy.

Vojta Dyk, Kali, Jana Kirschner, Pepa Vojtek – čtveřice koučů, které můžete každou neděli vídat v show The Voice Česko Slovensko. Pod jejich vedením se z amatérských zpěváků mohou stát hvězdy. I oni ale někde začínali. Jejich cestu ke slávě jsme zmapovali v unikátním minidokumentu The Coach Story.

Příběhy Kaliho, Pepy Vojtka i Jany Kischner si mohou diváci pustit už nyní na NovaPlus.cz. V pátek se mohou těšit na životní osud posledního z koučů – Vojty Dyka. Všichni v několikaminutových medailoncích nejenže nechali nahlédnout do svého soukromí, ale svěřili se také s nejtěžšími okamžiky v životě.

Třeba Kali prozradil, že to byla smrt matky, která ho přivedla k hudbě. Začátky ale neměl vůbec jednoduché, zpíval i ve striptýzových klubech. Podobně začínal i Pepa Vojtek, který začínal koncertovat pro deset lidí. A taky si postesknul, že nikdy nedostal kalhotky od fanynky. To Jana Kirschner popsala, jaký měla v dětství vzor. A tenkrát tím odrovnala i učitelku ve škole!
 

Všechny díly The Coach Story si můžete pustit na NovaPlus.cz!