UŽ DNES VEČER v The Voice: Vojtěch Dyk jako nekompromisní kat

Aktualizováno 29.04.2019

UŽ DNES KO 1 - eye, The Voice
Zdroj: TV Nova

Kola výběrů naslepo máme za sebou. Nyní nastává ta méně příjemná část – jak pro soutěžící, tak pro jejich kouče. Své týmy musejí zredukovat na polovinu, což rozhodně není lehký úkol. Každý jeden z nich je plný talentovaných zpěváků a koučové se rozhodují ihned po skončení jejich vystoupení, zda svého svěřence pošlou dál, nebo domů. Co přinese první večer, kdy tomuto úkolu bude čelit Vojta Dyk?

Mnoho z postupujících zpěváků mělo problém s přílišnou stylizací ve vybraného zpěváka. Komu se díky zkouškám s Vojtou podařilo onoho stigmatu zbavit a kdo naopak na obdiv ke svému idolu doplatil?

Zdroj: TV Nova

Dalším oříškem, se kterým se soutěžící museli vypořádat, byla tréma. Je něco jiného nacvičovat vystoupení v klidu, s pohodovou kapelou a koučem, který se za vás postaví a poradí. Pak ale přijde na řadu velké pódium, plné hlediště diváků a čtyři nekompromisní kati, z nichž jeden má tu moc useknout začínající hudební kariéru. Komu se tréma vyhnula a komu zavařila?
Zdroj: TV Nova

Jestliže má vystupující namále a kouč si není jistý, že chce, aby pokračoval dál, pošle ho do „zóny ohrožení“. Bezprostředně poté mají zbývající tři koučové, dnes Kali, Jana a Pepa, možnost si ho tzv. „ukrást“ k sobě do týmu. V tom případě je soutěžící v bezpečí a pokračuje v The Voice dál, ač pod jiným vedením. Komu se vynoří na čele kapičky potu ve chvílích nejistoty a změní někdo své působiště?
Zdroj: TV Nova

Nejsou to ale jen chvíle mrazení a strachu, které budou dnešní show provázet. Viky Michshenko se objeví s berlemi. Pro svůj úraz má velmi úsměvné vysvětlení. I přes svůj hendikep ale vystoupení zvládne a na pódiu rozhodně nebude poznat, že by byla jakkoliv indisponována. Co se Viktorii přihodilo?
Zdroj: TV Nova

Odpověď na všechny otázky dostanete už dnes večer v show The Voice Česko Slovensko, která startuje ve 20:20 na Nově!


Annamária d'Almeida je vítězkou The Voice!