FOTO: Poznáte účastnici The Voice? Během pár let se z káčátka stala labuť!

Aktualizováno 01.05.2019

Jana Nováková, The Voice, proměna, eye
Zdroj: archiv Jany Novákové

Její vzhled je pro mnohé matoucí. Málokdo by tipoval tuto dívčinu s nádherným hlasem na její skutečný věk. Patnáctiletá Jana Nováková, původem z Karlovarského kraje, se ráda líčí. Dokonce chtěla být vizážistkou, ale ke štěstí Pepy Vojtka se rozhodla pro kariéru pěveckou.

V tom jí napomáhá i Mezinárodní konzervatoř v Praze, kde Jana studuje obor muzikál. Zpívá už od první třídy, účastnila se i různých dětských pěveckých soutěží. Obzvlášť ráda měla folklórní písničky. Několikrát dokonce zastupovala svůj kraj na festivalu.

Zdroj: archiv Jany Novákové

Než se Jana přestěhovala kvůli škole do Prahy, bydlela společně s rodiči v Perštejně. Dalšími členy rodiny jsou i jedenáctiletý bratr a třiadvacetiletá sestra. Kvůli rodinným neshodám se však se sestrou nevídají. S mladším bráškou mají naopak skvělý vztah.

Zdroj: archiv Jany Novákové

I přes smutek po rodině se Janě v Praze líbí, ostatně domů jezdí na víkendy. Mladičká talentovaná slečna sice nemá přítele, ale doma na zadku rozhodně nesedí. Jako správná teenagerka moc ráda randí.

Zdroj: archiv Jany Novákové

O nápadníky určitě nemá nouzi, protože kromě krásného hlasu se Jana může pochlubit i krásným vzezřením. Jak ale vypadala pár let zpátky, když už v patnácti letech působí dojmem mladé ženy? Na to se podívejte v naší galerii!

TV Nova

Annamária d'Almeida je vítězkou The Voice!