V The Voice odstartovala nová drsná výzva! Do týmů přibyl další člen. Kdo má šanci zvítězit?

Aktualizováno 25.05.2019


V show The Voice Česko Slovensko odstartovala nová výzva. Do každého týmu přibyla posila v podobě influencera, který má v malíčku sociální sítě. Ten bude jednotlivé zpěváky sledovat a podporovat až do konce soutěže. To ale není všechno, jde totiž zároveň o sázku.

Je to sázka jako každá jiná. Naši social koučové budou usilovat o to, aby vyhrál někdo z jejich týmu. Když se tak stane, ostatní influenceři budou muset splnit výzvu, kterou si na ně připravil vítězný kouč. Co je předmětem výzvy, je zalepeno v červených obálkách. Ty budou otevřeny až po vyhlášení vítěze The Voice Česko Slovensko 25. května v přímém přenosu na NovaPlus.czMarkiza.sk.

 

Nepůjde ale jen o sázku. Naši noví hráči jsou zároveň i superfanoušky svých týmů, osobnosti protřelé mediálním světem, které mají sociální sítě obtočené kolem prstu. Své svěřence by proto měli i dokonale připravit na realitu showbusinessu po skončení soutěže. 

Kteří influenceři se do výzvy zapojili?

Tým Vojta – Tereza Mašková

Tým Kali – Queen Plačková

Tým Jana – Emma Drobná

Tým Pepa – Zorka Hejdová

Na to, co vzkázali svým svěřencům, se podívejte ve videu! Premiérový díl The Voice Česko Slovensko si nenechte ujít v neděli ve 20:20 na Nově! Celou epizodu si můžete pustit na NovaPlus.cz.