The Voice: Souboje začínají! Soutěžící zpívají proti sobě, postoupí vždy jen jeden

Aktualizováno 26.05.2019


K.O. kola v show The Voice Česko Slovensko skončila. Všichni koučové museli zredukovat své týmy o polovinu, což pro některé byl obzvláště těžký úkol. Spousta talentovaných zpěváků soutěž opustila a naopak ti, kteří postoupili, mohou nadále snít o tom celou soutěž vyhrát. Nicméně nikdo z nich to nebude mít lehké. Již tuto neděli večer budou čelit nové výzvě!

Souboje jsou tady. Pro soutěžící, kteří se dostali skrze K.O. kola to bude něco zcela nového. Doposud soupeřili hlavně sami se sebou a to se nyní změní. Jednotliví koučové své svěřence rozdělili do dvojic a dokonce došlo na jednu trojici. Všem pak také vybrali píseň, kterou budou muset společně zazpívat. Tentokrát to nebude pouze o zpěvu, ale o celkovém projevu, každý bude muset předvést to nejlepší, co umí, aby svého kouče přesvědčil, že je lepší než jeho partner. Z každého páru či trojice může totiž do živých přenosů postoupit pouze jeden jediný.

Zdroj: TV Nova
 

Možná nejtěžší zkouška bude čekat na tři zpěvačky, které dal dohromady Kali. Všechny se budou muset sladit dohromady, aby jejich vystoupení dopadlo co nejlépe, a přitom každá bude chtít přesvědčit svého kouče o tom, že je ta nejlepší. Jak si poradí s touto těžkou zkouškou? Stres to bude obrovský a postoupí pouze jedna z nich.

 

Ač jde o hodně a rivalita se nedá popřít, někteří si svůj duet užijí naplno, jakoby ani nešlo o postup. Dvojice Laura Wengová a Kristián Révai předvedou vystoupení, ze kterého bude mrazit, chemie mezi nimi se nedá popřít. Bude těžké vybrat pouze jednoho z nich.

Zdroj: TV Nova
 

V show The Voice Česko Slovensko odstartovala také jedna nová výzva. Do každého týmu přibyla posila v podobě influencera, který má v malíčku sociální sítě. Social koučové budou usilovat o to, aby vyhrál někdo z jejich týmu. Když se tak stane, ostatní influenceři budou muset splnit výzvu, kterou si na ně připravil vítězný kouč. Co je předmětem výzvy, je zalepeno v červených obálkách. Ty budou otevřeny až po vyhlášení vítěze The Voice Česko Slovensko.


Kteří influenceři se do výzvy zapojili?
Tým Vojta – Tereza Mašková
Tým Kali – Queen Plačková
Tým Jana – Emma Drobná
Tým Pepa – Zorka Hejdová

 

Nenechte si ujít The Voice Česko Slovensko. Startuje dnes ve 20:20 na Nově! Předchozí díl si můžete pustit ZDE!

TV Nova