POZOR, ZMĚNA! Na přímé přenosy The Voice se můžete těšit v novém vysílacím čase

Aktualizováno 03.06.2019

The Voice
Zdroj: TV Nova

Cesta za slávou bývá hodně trnitá. Své o tom ví i velké hvězdy, které se ve světě showbyznysu už nějakou dobu pohybují. Právě takový náročný souboj čeká i soutěžící The Voice, kteří postoupili až do finále. A POZOR, live shows budou k vidění v novém vysílacím čase!

Nyní všichni soutěžící zažijí opravdový křest ohněm, čekají je finálová kola. Mohou se těšit, společně s diváky, na tři napínavé večery, které budou náročné nejen po psychické, ale i po fyzické stránce. Během krátkého času si soutěžící budou připravovat nové písně, které následně předvedou porotcům a divákům. A to vše v živém vysílání.

 

O jejich osudech budou rozhodovat diváci prostřednictvím SMS hlasů. V prvním „živáku“ jsou pravidla následující: čtyři soutěžící, kteří obdrží nejvíce hlasů, pokračují automaticky do druhého živého kola, o dalších čtyřech rozhodne porota. V dalších dvou kolech rozhodují už jen a pouze diváci. V Grand finále se proti sobě postaví poslední čtyři soutěžící – z každého týmu jeden. Už máte svého favorita?

 

Natáčení bude náročné, jak pro celý štáb, tak pro soutěžící, kteří budou muset předvést svůj životní výkon. A ani to nemusí stačit.

TV Nova a TV Markíza si pro své diváky připravily změnu ve vysílacím čase! Show se přesouvá z neděle na sobotu. Takže si do kalendáře zapište data 11., 18. a 25. května, pokaždé od 20:25!


Annamária d'Almeida je vítězkou The Voice!