Kali ho ze soutěže vyřadil, ale jejich cesty se nerozcházejí! S Danem Kapitánem má velké plány

Aktualizováno 15.06.2019


Pěvecká show The Voice Česko Slovensko se pomalu chýlí ke konci. Ve finále už zbývá pouze osm nejlepších, kteří budou tuto sobotu bojovat o diváckou přízeň. Právě diváci budou rozhodovat o tom, koho svými hlasy podpoří a kdo se probojuje do závěrečného finále mezi nejlepší čtyři. Dan Kapitán si moc přál stanout na pódiu mezi finalisty, ale jeho cestu v soutěži ukončil Kali, když si ze souboje do finále vybral Annumárii. Kali se však s Danem bude vídat i nadále!

Bylo to pro něj velice těžké, do duelu dostal snad nejtěžšího možného soupeře. Píseň mu nesedla a dokonce zapomněl text. Zákonitě se pak se soutěží rozloučil. Po vyřazení bylo zklamání tak velké, že moderátorům The Voice Zone neměl ani co říct. Jak se říká, čas zahojí všechny rány. Nyní měl Dan Kapitán v rozhovoru se Sharlotou opět úsměv na tváři. Měl pro to důvod. Kali sice svého svěřence poslal ze soutěže domů, ale nezapomněl na něj a přišel se skvělou nabídkou. O co jde, se dozvíte ve videu.

 

Druhé finálové kolo The Voice Česko Slovensko si nenechte ujít v sobotu ve 20:25 na Nově! Předchozí díl si můžete pustit TADY.

TV Nova