Bráška Kuby Moulise si nebral servítky. Kostymérky The Voice to od něj pořádně schytaly

Aktualizováno 15.06.2019


Když v sobotu večer v prvním finále soutěže The Voice Česko Slovensko stanul Jakub Moulis na pódiu se svými kolegyněmi a čekal na rozhodnutí, kdo z nich dostal nejvíce diváckých hlasů, nečekal, že to bude právě on, kdo postoupí rovnou do dalšího kola.

Charizmatický zpěvák Kuba Moulis očaroval diváky svojí verzí písně Sound of Silence natolik, že ho svými hlasy poslali dál a on se může těšit na další živé vystoupení. Se zpěvákovým výkonem byl spokojený i jeho mladší bratr, který ho vehementně podporoval v hledišti. Jedna věc se mu však vůbec nelíbila!

Když ho v zákulisí odchytli Sharlota s Matúšem, tak se jim mladík svěřil se svými bezprostředními pocity. Za svého bráchu je velice šťastný, jeho výkon se mu líbil, avšak výtku měl k oblečení, které mu bylo vybráno: „Nechci urazit maskérky, ale ten oblek byl fakt strašný, vypadal jak Batman,“ myslí si. Již tuto sobotu uvidí diváci, s jakou písní a v jakém oblečení vystoupí Jakub Moulis tentokrát.

Druhé finálové kolo The Voice Česko Slovensko si nenechte ujít v sobotu ve 20:25 na Nově! Pusťte si poslední díl The Voice Česko Slovensko.

TV Nova