VOJTĚCH DYK PŘEDSTAVÍ NOVÝ SINGL: Budoucí hit zazní v předpremiéře během finále The Voice

Aktualizováno 24.06.2019


Známý workoholik Vojtěch Dyk si nohy na stůl rozhodně nedává a 25. května se fanoušci dočkaji v předpremiéře jeho nejnovějšího počinu. Dočkáme se v budoucnu i nové desky?

Pod záhadným pojmenováním Mr. Beat se ukrývá směs moderních prvků a Vojtova milovaného blues a bigbeatu. Písnička je všelijaká, posluchači si nejprve budou muset na netradiční počin zvyknout. Není prvoplánově hitová, přesto se očekává, že se Vojtův nejnovější výtvor hitem rozhodně stane.

Zdroj: oficiální zdroj

A to právě díky kombinaci několika hudebních stylů a lá Bohemian Rhapsody od skupiny Queen. Takže námitka o honění aktuálních trendů tu vůbec není na místě. Jelikož Vojta se nikdy nebál experimentovat, dočkají se jeho posluchači i jódlovaného refrénu. A právě tato část je na písničce tím nejnávykovějším.
Zdroj: TV Nova

Melodie je pořádně výrazná, občas zazní již zmiňované jódlování, a to vše podkresluje anglicky zpívaný text.
Zdroj: TV Nova

Chcete si písničku poslechnout ještě před tím, než vyjde oficiálně? Tak si nenechte ujít The Voice Česko Slovensko. Startuje v sobotu ve 20:25 na Nově! V reklamních pauzách můžete sledovat na NovaPlus.cz speciální živé vysílání ze zákulisí. Pusťte si předchozí díl The Voice Česko Slovensko.