Přišla, zazpívala, zvítězila. Annamária d´Almeida vyhrála titul The Voice!

Aktualizováno 24.06.2019


Spanilá jízda. Tak by se dala nazvat účast Annamárie d´Almeidy v show The Voice Česko Slovensko. Když v únoru na obrazovkách TV Nova a Markíza pěvecká soutěž startovala, nikdo asi netušil, že věčně usměvavá Annamária všechny tak převálcuje. Stalo se to o šestnáct týdnů později, kdy získala titul The Voice!

Finále The Voice Česko Slovensko byly pěkné nervy. Annamária byla všemi hodně favorizovaná. Stejně tak ale mohl vyhrát charismatický Jakub Moulis, Peter Juhás z týmu Jany Kirschner, nebo Vojtova Eliška Urbanová.

Zdroj: TV Nova

Jakub Moulis si nakonec odnesl stříbrnou medaili. Třetí skončila Eliška Urbanová, čtvrté místo obsadil Peter Juhás.

Kdo by to byl řekl, že výrazná Annamária, které se na Blind audition otočil pouze Kali, jelikož se zamiloval do jejího zpracování songu Crazy od Gnarise Barleyho, může ovládnout celou soutěž. Co jisté bylo, že Annamária rostla s každým dalším vystoupením. Jakmile začal odpadat stres, probouzelo se její přirozené charisma. S tím jí dozajisté pomohl její kouč Kali, který je známý svoji upřímností a dobrosrdečností.
Zdroj: TV Nova

V další části vystupovala s hitem od Amy Winehouse s písničkou Will You Still Love Me Tommorow? Ano, Kali a všichni diváci ji milovali i druhý den a vlastně až do finále. Pod Kaliho vedením vyřadila v duelu supertlantovaného Daniela Kapitána se Superstition od Stevieho Wondera. Následovaly ty nejtěžší zkoušky jejího života – živé přenosy. Diváky si na svoji stranu získala hned dvakrát. Od té doby s přehledem všechny válcovala. Nejprve se songem When We Were Young od Adele a následně s hitem Beyoncé Halo.

Nebyla tu písnička, která by se v podaní Annymárie nelíbila. Nejsilnějším momentem soutěže však bylo finálové vystoupení, kde si zazpívala písničku Atlantída od Mekyho Žbirky. Nejenže ji zazpívala famózně, dokonce dostala pochvalu za perfektní procítění! Emotivní rozlučka se soutěží a husí kůže po celém těle! Co říkáte?

V superfinále každopádně soutěžící bojovali s těmito písněmi:
Jakub Moulis: Petr Novák – Hvězdičko blýskavá a Greenhorns – Blues Folsomské věznice
Eliška Urbanová: Vojtěch Dyk – Motlitba a D.Y.K – Mr. Beat
Peter Juhás: I.M.T. Smile – Hej, Sokoly! A Jana Kirschner – Pokoj v Duši 
Annamária d´Almeida: Miroslav Žbirka – Atlantída a Indila - Dernière Danse

Společně vystoupili s písní Fix You od britské kapely Coldplay. No, a dopadlo to, jak to dopadlo…Jste s výsledkem spokojeni?
 

Podívejte se na velké finále show The Voice Česko Slovensko!