PŘEDVEĎTE SVŮJ HLAS a zazpívejte si se slavným zpěvákem. Startuje velká Road Show!

Aktualizováno 9.1. 2019 18:29
Road Show
Zdroj: TV Nova

Přijďte a na vlastní kůži vyzkoušejte, jaké je být soutěžícím show The Voice Česko Slovensko. Ve speciálním boxu si budete moci zazpívat svojí oblíbenou píseň. Dokážete se probojovat do finále a zazpívat si s jedním z koučů? Získejte slávu a vstupenky na natáčení!

Ukažte svůj hlas a vyhrajte vstupenky na natáčení show The Voice! Je to tak snadné. Vyberte si svoji oblíbenou písničku, navštivte jedno ze tří míst eventu Road Show. Zazpívejte a nechte se u toho natočit. Diváci pak budou moc na stránkách www.thevoice.nova.cz rozhodnou o postupujících do finále.

Road Show - The Voice
Zdroj: TV Nova

A co se hraje? O účast na pražském finálovém eventu, kde se finalisté potkají a zazpívají s českou hudební hvězdou, o bluetooth reproduktor, bezdrátová sluchátka a vstupenky na natáčení show The Voice. A jako bonus se budete moc vyfotit v originálním otáčecím křesle The Voice.
Road Show - The Voice
Zdroj: TV Nova

Soutěžit taky můžete sbíráním lajků na instagramu! Stačí se vyfotit v originálním křesle, přidat fotku na instagram s hastagem #thevoiceceskoslovensko. Fotky s nejvíce nasbíranými lajky získají věcné dary.
Road Show - The Voice - 2
Zdroj: TV Nova

Vystupte ze stínu a zažíjte pravou slávu, třeba to budete právě vy, kdo se stane vítězem a získá obdiv a slávu. Stačí přijít do jednoho ze tří krajských měst. První zastávka Road Show je v Brně 12. ledna v OC Vaňkovce od 9:00 do 21:00. Následuje pak 19. ledna OC Futurum v Hradci Králové a 26. ledna v OC Avion Shopping park Ostrava. Velké finále se uskuteční 9. února v pražském Centru Černý most.
 
Maci