DRŽTE SI KLOBOUKY: Chystá se nový hudební pořad, který diváky provede zákulisím show The Voice!

Zdroj: TV Nova

Velkolepá hudební show The Voice Československo se blíží. Už teď jsou známá jména čtyř porotců a od minulého týdne i dvojice krásných moderátorek. Nový ročník s sebou ale přináší další novinku! Každý týden se budete moci podívat do zákulisí soutěže. A to díky novému pořadu Voice zone, kterým vás provedou raperka Sharlota a slovenský moderátor Matúš Krnčok!

Sharlota se hudbě věnuje od dětství a už jako náctiletá nazpívala s duem Abde a Deno chytlavé písničky, které byly ve své době hitem každé diskotéky. Kromě pěveckého talentu ale dostala do vínku i smysl pro módu. Svůj styl pravidelně ukazuje na svém instagramovém profilu, kde ji sleduje téměř 300 tisíc fanoušků a kde inspiruje tisíce mladých dívek.

The Voice Zone bude moderovat extravagantní Sharlota a Matúš Krnčok
Zdroj: TV Nova The Voice Zone bude moderovat extravagantní Sharlota a Matúš Krnčok

Jejího parťáka Matúše znají především slovenští diváci televize Markíza z podobných zákulisních pořadů. Věnuje se také moderování v rádiu. Není pochyb, že pořad Voice Zone pod taktovkou této dvojice bude hodně osobitý. „Já si myslím, že takový dva úchyláci, jako my dva, se jen tak nepotkají,“ směje se Sharlota.
The Voice Zone bude moderovat extravagantní Sharlota a Matúš Krnčok
Zdroj: TV Nova The Voice Zone bude moderovat extravagantní Sharlota a Matúš Krnčok

Pro Sharlotu, která se živí především zpěvem, je moderování zcela novou výzvou. To u Matuše je tomu přesně naopak. Je jediným nezpěvákem v týmu The Voice. Proto se snaží od koučů, moderátorek, nebo i samotné Sharloty něco pochytit a do světa hudby proniknout. Jak mu to jde, posuďte sami!


Pořad Voice Zone budete moci sledovat po každém odvysílaném díle The Voice na Nova Plus!Maci