Píseň koučů i problémy s křeslem: Co se stalo v prvním díle soutěže The Voice?

Aktualizováno 11.2. 2019 14:24
The Voice - 1. díl - To byla show
Zdroj: TV Nova

První díl světově proslulé show The Voice, ve které nejsou žádné věkové hranice, předsudky a ve které ani vzhled nehraje roli, odstartuje již dnes večer na obrazovkách televize Nova. A bude to pořádná jízda! Důležité jsou dvě věci - tou první je zaujmout svým hlasem kouče a donutit je k tomu, aby otočili svá křesla. Druhou podstatnou věcí je stát se miláčkem diváků.

Hned na úvod první epizody je pro diváky připraveno velké překvapení. O to se postarají všichni čtyři koučové show The Voice Česko Slovensko. Konkrétně zazpívají společný song, ale ne tak ledajaký. Každý kouč bude vždy zpívat píseň svého kolegy. Vojtěch Dyk se tak představí s písní Pepy Vojtka a jeho kapely Kabát – Pohoda a Pepa Vojtek zazpívá hit skupiny Nightwork Tepláky.

The Voice - 1. díl - Porotci (2. část) - 1
Zdroj: TV Nova

Rapper Kali bude mít s otáčením křesla malý problém. Poté, co dozpívá jeden ze soutěžících, jeho křeslo se nevrátí do původní polohy. Ostatní koučové se neudrží smíchy.
The Voice - 1. díl - Porotci (2. část) - 8
Zdroj: TV Nova

Rozhodování o tom, kdo postoupí, však koučové nemají vůbec jednoduché. To se potvrdí i u soutěžící Anny Hortové, u které se nikdo z nich neotočil. Když dozpívala, rozhořela se mezi nimi diskuze, jestli bylo jejich rozhodnutí správné. Jana Kirschner dokonce neváhala a za soutěžící vyběhla mimo studio, aby jí řekla, že její výkon byl dobrý a dokonce se jí omluvila se slzami v očích.
The Voice - 1. díl - Porotci - 13
Zdroj: TV Nova

A jak se bude dařit soutěžícím? Uvidíte například Dianu Kalashovou. Tato mladá a nadějná zpěvačka se narodila na ruské Sibiři, nicméně je ráda, že v současné době žije v Praze, kde druhým rokem studuje konzervatoř. Diana je vyznáním jezídka – to obsahuje prvky několika náboženství. Komplikovanější je pro ni ovšem téma partnerských vztahů, jakožto jezídka nemůže randit s nikým jiným než opět s jezídem. Ohromí Diana kouče a postoupí do dalšího kola?
The Voice - 1. díl - 13
Zdroj: TV Nova

A nezapomeňte sledovat The Voice Česko Slovensko už v neděli od 20:20 na Nově. 

Maci