MÁLEM TO NESTIHL! Kali prozradil, jak mu natáčení The Voice zkomplikovalo účast u porodu. VIDEO

Aktualizováno 16.2. 2019 19:01
Zdroj: TV Nova

Nejkrásnější životní období právě teď prožívá jeden z koučů The Voice Česko Slovensko. Jak jsme již informovali, Kaliho snoubenka přivedla na svět 15. února 2019 jejich prvního potomka, dceru Kornélii.

Pro novopečeného tatínka je nejdůležitější to, že maminka i malá jsou v pořádku a celý porod se obešel bez komplikací. Přiznal však, že si přál spíš holčičku než chlapečka a důvod je jednoduchý: „Mám pocit, že dcerky víc inklinují k otci a jsou takový jejich miláček.“

Kali s partnerkou a dcerou
Zdroj: Instagram

Kali jako by si termín porodu své dcery přímo naplánoval: „Byl jsem rád, že jsem to stihl, protože se právě točí Voice. Měl jsem odjet ze středy na čtvrtek do Prahy, ale řekl jsem si, že pro jistotu zůstanu ještě doma a pojedu až ve čtvrtek ráno.“ A to udělal správně, protože právě v den všech zamilovaných praskla jeho snoubence voda.
The Voice - 1. díl - Porotci (2. část) - 11
Zdroj: TV Nova

Ačkoliv proběhl porod bez zdravotních komplikací, Kali měl co dělat, aby skloubil natáčení a asistenci na porodním sále zároveň. Jak samotný porod probíhal a komu se malá Kornélie podobá, se dozvíte ve videu.

Show The Voice Česko Slovensko můžete sledovat každou neděli od 20:20 na televizi Nova.

 

 

 

TV Nova