VIDEO: Jana Kirschner nemá ráda pěvecké soutěže, The Voice je ale podle ní jiný!

Slovenská zpěvačka Jana Kirschner přiznává, že není velkým příznivcem pěveckých soutěží. O to víc možná překvapí, že zasedne v porotě The Voice, který se podle ní zásadně liší.

Jana Kirschner křeslu porotkyně dlouho odolávala, soupeření v hudbě totiž nemá ráda. „Zajímaví lidé většinou nespadají do šedého průměru takovýchto soutěží,“ prohlásila úspěšná zpěvačka. Přestože v dětství se nejrůznějších soutěží pravidelně zúčastňovala, později se jim spíš vyhýbala. I nadále však zůstala aktivní a přiznává, že sama byla na počátku své hudební dráhy spíš trémistkou než suverénem. Když se na Slovensku uváděl muzikál Drákula, vybrali si ji do hlavní role, ona ji však odmítla!

Jana Kirschner
Zdroj: TV Nova

„V sedmnácti jsem měla zpívat to, co v Česku Lucie Bílá,“ řekla Jana a dodala, že by roli nezvládla. Kromě trémy by se totiž musela naučit také balet, a tak to raději vzdala. Její kariéře to však vůbec neuškodilo a nyní bude mít možnost pomoct novým talentům. Na porotcování v The Voice kývla, protože se podle ní od ostatních soutěží zásadně odlišuje. V rozhovoru prozradila, v čem je The Voice unikátní.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

amb