Jana Kirschner promluvila o Vojtovi Dykovi: Bláznivý šašek a šílenec! Někteří se ho až báli

Aktualizováno 7.2. 2019 17:32
Zdroj: TV Nova

Jedinou koučkou v show The Voice Česko Slovensko je oblíbená zpěvačka Jana Kirschner, která se v rozhovoru rozpovídala o svých mužských kolezích. Jaká jsou parta?

Již v neděli 10. února odstartuje na TV Nova velkolepá show The Voice Česko Slovensko. Diváci se tak mohou těšit na úžasné pěvecké výkony a také na čtyři skvělé kouče, kterými jsou jedny z největších českých a slovenských hvězd - Vojtěch Dyk, Jana Kirschner, Kali a Pepa Vojtek. Tato čtveřice působí velmi sehraně a také idylicky. Jana nyní v rozhovoru promluvila o tom, jaká jsou parta. Co si myslí o Vojtovi, který je proslulý svým humorem?

The Voice Česko Slovensko - Vojtěch Dyk
Zdroj: TV Nova

„Svou polohu kouče si nějakou dobu hledal. Nejdříve totiž šel do roviny takového bláznivého šaška. Poté si ale uvědomil, že někteří lidé se ho až báli a říkali si, co od nich tento šílenec vlastně chce, a tak se zklidnil a přešel do takové civilnější polohy,“ prozradila oblíbená zpěvačka s tím, že je to zkrátka super člověk a má ho opravdu moc ráda. A co řekla o svých ostatních kolezích? Na to se podívejte ve videu!

The Voice Česko Slovensko - Jana Kirschner
Zdroj: TV Nova

 

don