Rapperka Sharlota přiznává: Jsem plná emocí, v jednom díle The Voice jsem se dokonce zhroutila!

Zdroj: Nova.cz

Málokdo by řekl, že potetovanou Sharlotu, která na první pohled vypadá jako velká drsňačka, dokáže něco rozhodit. Ale soutěž The Voice je prostě plná emocí! A tak může dojít i ke zhroucení...

První díl show The Voice Česko Slovensko úspěšně odstartoval na televizních obrazovkách. Diváci už mohli zhlédnout i zákulisní pořad Voice Zone, který moderují Sharlota a Matúš Krnčok. Do studia Snídaně s Novou zavítala právě rapperka, která neváhala na rovinu říct, jaké mají jako kolektiv vztahy, když se vypnou kamery.

Snídaně s Novou: Sharlota je plná emocí
Zdroj: Nova.cz

„Jsem strašně překvapená, jaký kolektiv lidí se tam sešel. Pro soutěžící to vytváří dobré prostředí, aby se tam cítili dobře,“ prozradila. Otevřeně hovořila i o tom, jak je pro ni natáčení náročné z hlediska emocí. „Jsem sama zvědavá na jeden díl, který bude pro diváky záživný, kde jsem se tedy tak trošku zhroutila. To je o mě ale známé, že já se prostě směju a pak pláču. Jsem plná emocí, ale tak to je,“ pokračovala.

Voice Zone: Sharlota a Matúš zpovídají kouče - 6
Zdroj: Nova.cz

Připouští, že diváci mohou pociťovat i vztek. „Často vznikají situace, za které nás diváci nebudou mít rádi. Budou nám říkat, že jsme se špatně rozhodli, anebo máme špatný názor, ale ta soutěž je skvělá v tom, že tam jde opravdu jen o ten hlas, dodala rapperka.

 

Další díl The Voice Česko Slovensko můžete sledovat v neděli 17. února ve 20:20.

 

Nova.cz