Znáte moderátora backstage The Voice? Na Slovensku patří mezi nejpopulárnější tváře!

Publikováno 20. 1. 2019
Zdroj: oficiální zdroj

Tváře všech koučů a moderátorů oblíbené show The Voice jsou již dávno odhaleny. Otázkou ovšem zůstávalo, kdo bude diváky provázet zákulisím. Ruka osudu padla na dvě mladé, kreativní a neokoukané tváře. Na rapperku Sharlotu a Slováka Matuše Krnčoka. A právě toho vám dnes představíme!

Matúše Krnčoka fanoušci (zejména ti slovenští) znají hlavně z rozhlasového éteru. Jeho tvář mají možnost vídat na televizní obrazovce v TV Markíza, kde provázel hlavně zákulisím velkých show, jako Let's Dance, Česko Slovenská Superstar 2018 a slovenskou verzí pořadu Tvoje tvář má známý hlas.

Matuš Krnčok
Zdroj: Instagram

Na TV Markíza má vlastní ONLINE SHOW #TBT s Matúšom Krnčokom. Mimo médií můžete Matuše potkávat na různých společenských nebo firemních akcích. Kromě toho ho budete vídat společně s českou extravagantní rapperkou Sharlotou moderovat zákulisí pořadu The Voice Česko Slovensko 2019. Oba pro vás mají nachystanou pořádnou show, tak to rozhodně sledujte!
Matuš Krnčok s vítězkou SuperStar 2018
Zdroj: Instagram

Matuš si prostě troufne odmoderovat všechno. Populární je také díky svému youtuberskému vlogu, kde se můžete přesvědčit, jaký to je sympaťák. Určitě byste do něj neřekli, že je již dvojnásobný otec od rodiny!
 


Maci