Mění si aspoň spodní prádlo? Kali prozradil, proč koučové The Voice nosí již pět týdnů stejné oblečení!

Zdroj: TV Nova

Konečně známe odpověď na otázky ohledně oblečení koučů v pořadu The Voice Česko Slovensko. Určitě jste si i vy již všimli, že ve všech doposud odvysílaných dílech měli na sobě zpěváci ten samý outfit. Co je však pravým důvodem toho, že se pět týdnů nepřevlékli?

V hudebním pořadu The Voice se blížíme ke konci výběrů na slepo, koučové už mají své týmy skoro kompletní a veřejností se stále více šíří otázky, proč se nikdy nepřevlékají. Kali má na sobě stále stejné tričko s nanukem a Vojta Dyk tmavou košili s květinami. Lidé už začínali být neklidní a polemizovat o tom, zda si známí zpěváci mění aspoň spodní prádlo.

Kali kouč The Voice
Zdroj: Instagram

Reakce na sebe nenechala dlouho čekat a Kali konečně promluvil. Na svém instagramovém profilu známý rapper oznámil, že výběry se točily 4 dny a kvůli tomu, aby se záběry daly sestříhat a dát do jedné části, museli mít všichni stále stejné oblečení. „Slipy a ponožky som si menil!“ Dodává žertovně zpěvák. Dále uspokojuje veřejnost, že v dalších kolech, tedy soubojích a live přenosech, samozřejmě již svůj outfit budou všichni měnit. Jako důkaz tohoto tvrzení dal zpěvák na Instagram velmi zajímavou fotografii z natáčení pořadu, na které má dlouhou blond paruku. Nechme se tedy překvapit, co ještě skrývá šatník našich porotců.

 

The Voice Česko Slovensko sledujte každou neděli od 20:20 na Nově!

Nova.cz