LIVESTREAM: Půvabná soutěžící z The Voice odpovídala živě na divácké dotazy

Zdroj: TV Nova

Nemáš provázek? Protože bych s tebou chtěl navázat známost! Tuhle léty ověřenou balící hlášku musí soutěžící Adriana Bessogonov slýchat dennodenně. Podle mnohých diváků nejkrásnější účastnice hudební show The Voice však neoslňuje jenom krásou, ale i talentem a charismatem. Divákům živě odpovídala v livestreamu.

Adriana pochází z rodiny artistů. Tatínek je Rus až téměř ze Sibiře a je stále aktivní umělec, maminka je s Adrianou doma. Ač její příjmení zní italsky a sama vypadá jižansky, jedná se o ruské jméno. S rodiči procestovala kus světa. Díky prostředí, ve kterém strávila většinu svého života, je skvělá vzdušná akrobatka.

Adriana Bessogonov
Zdroj: TV Nova

Sama studuje herectví na pražské konzervatoři a hodně ji to baví. Jazykově je neskutečně vybavená - umí německy, anglicky, česky i rusky. Na konzervatoři objevila svůj skrytý talent, a tím je zpěv. Založila vlastní kapelu, která zatím nemá název. Jenže maminka by byla radši, kdyby se víc věnovala herectví než hudbě. Vždyť si i zahrála v jednom českém seriálu.

Její skvělé výkony v Pepově týmu ji vynesly postup do třetí fáze The Voice. Bylo to správné rozhodnutí? A co si o tom všem myslí půvabná zpěvačka? Na to vše odpověděla v živém livestreamu 15. dubna ve 14:00 na facebooku The Voice a na stránkách Nova.cz

Maci