ROZZÁŘÍ ZÁKULISÍ THE VOICE: Nejpotetovanější česká zpěvačka mění barvu vlasů častěji než Rihanna!

Zdroj: oficiální zdroj

Šarlota Frantinová vybočuje z řady nejen svým originálním stylem a vystupováním, ale také díky tomu, že je na rapové scéně jednou z mála žen. Podívejte se na její sbírku sexy fotek!

Půvabná Šarlota Frantinová, která si říká Sharlota, je velmi výrazná žena. Nebojí se kontroverze, neobyčejných kreací a doplňků a ráda vystupuje z davu. Už v sedmnácti letech natáčela prvotřídní videoklipy, píší o ní média a její písničky poslouchají tisíce fanoušků. S Nicky Minaj, Cardi B nebo třeba s Rihannou Sharlotu spojuje také velké množství kérek, výrazné dlouhé nehty, náročné účesy i scénický make-up.

110

GALERIE: Sharlota Frantinová

Zdroj: Instagram

Sharlota Frantinová - 10

Hodnocení:


„Makám nonstop, ne jako vy, co jste o tom jen mleli,“ rapuje Sharlota ve svém singlu Marketing a je to asi nejpřesnější definice současného života dvaadvacetileté hudebnice, kterou sleduje na Instagramu téměř 300 tisíc lidí. Většina posluchačů ji má spojenou hlavně s kontroverzním trackem Perníková.
Sharlota Frantinová
Zdroj: Instagram

Od vydání tracku uběhlo již pět let. Kam se za tu dobu posunula? Na hudební scéně patří ke stálicím, stala se z ní taktéž influencerka a herečka. A nyní dokonce moderátorka! Společně se slovenským moderátorem Matúšem Krnčokem bude moderovat zákulisí show The Voice Česko Slovensko 2019. Oba pro vás mají nachystanou pořádnou show, tak to rozhodně sledujte!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:


Maci