Nejraději má dny bez make-upu: Moderátorka The Voice Tereza Kerndlová prozradila, jak odpočívá

Publikováno 6. 2. 2019
Zdroj: Nova.cz, novaplus.nova.cz

Tereza Kerndlová (32) se na veřejnosti objevuje vždy upravená, s dokonalým make-upem a její vlasy házejí odlesky do všech stran. Dcera Ladislava Kerndla (73) na sebe ale prozradila, že nejraději má dny, kdy se líčit nemusí.

The Voice má tentokrát čistě dámské moderátorské obsazení, a to velmi půvabného vzezření. Tvoří ho Mária Čírová a právě Tereza Kerndlová. Ta se na spolupráci se slovenskou kráskou těší, pochvaluje si fantastickou atmosféru.

Na účast v soutěži se Tereza dle svých slov úplně již necítí. Díky svým dosavadním zkušenostem na poli showbyznysu dobře ví, co všechno může soutěžící na jejich cestě za slávou potkat.

The Voice Česko Slovensko: Rozhovory - 2
Zdroj: Nova.cz

Je velmi nerozhodná, i co se týče výběru kouče. Z pozice moderátorky nechce sdělovat, ke komu by šla. „Ani to vlastně nevím, nemám odpověď,“ vyhýbá se mikrofonu Tereza.

The Voice Česko Slovensko: Rozhovory - 3
Zdroj: Nova.cz

Vždy dokonale upravená zpěvačka a nyní i moderátorka, si nejvíce pochvaluje dny, kdy má volno. Ráda si déle přispí, make-up neřeší a vlasy nosí v obyčejném drdolu. Nechá i odpočinout své pleti, které dopřeje kúru v podobě pleťové masky. „Když nemusím, tak se nelíčím. Nejraději mám takový ten „bun“ á la sprcha,“ uzavírá svůj recept na krásu Tereza.

První díl The Voice Česko Slovensko můžete sledovat už v neděli 10. února od 20:20 na Nově.Nova.cz