Už dnes večer v The Voice: Nejstarší soutěžící, dvoje narozeniny i Tomáš Klus

Publikováno 17. 2. 2019
Zdroj: TV Nova

The Voice Česko Slovensko má za sebou první večer. Druhý díl, který diváci TV Nova mohou vidět už dnes, bude ještě o kousek lepší! Na co se mohou těšit?

Už dnes 17. 2. večer odstartuje na televizních obrazovkách další díl show The Voice Česko Slovensko. Čtveřice koučů bude opět rozhodovat o osudu soutěžících, kteří se budou snažit, aby jejich zpěv stačil na postup.

The Voice - 2. díl - 3
Zdroj: TV Nova

Skvělý výkon předvede student ČVUT Dominik Hanza z Litvínova, který před kouče předstoupí s písní od Tomáše Kluse. Toho okamžitě využije Vojtěch Dyk a spojí se videohovorem přímo s uznávaným zpěvákem. Ten pak přede všemi soutěžícímu poradí, koho si má zvolit za svého kouče.
The Voice - 2. díl - 11
Zdroj: TV Nova

Jana Kirschner oslavila své kulaté čtyřicáté narozeniny v den natáčení druhého dílu show The Voice Česko Slovensko. A nebyla sama! Dalším oslavencem byl i její kolega a raper Kali, který je o čtyři roky mladší. No a jak jinak oslavit narozeniny, než pořádným dortem.
The Voice - 2. díl - 8
Zdroj: TV Nova

Opomenout nelze ani na nejstaršího soutěžícího. Ten ve svých 77 letech prozradí, čím se udržuje v tak výborné kondici. Má ale šanci postoupit?
The Voice - 2. díl - 2
Zdroj: TV Nova

Velký boj mezi kouči se strhne o pětadvacetiletého Daniela Kapitána z Bratislavy. Danielovi zhruba před rokem zemřel otec a v tom samém období se s ním rozešla i přítelkyně. Následně se u něj začaly projevovat příznaky schizofrenie. Daniel sám o sobě říká, že bohužel neví, co se odehrává v jeho hlavě. Největší problém má při komunikaci s cizími lidmi. Jak si poradí s další těžkou zkouškou ve svém životě?
The Voice - 2. díl - 10
Zdroj: TV Nova

The Voice Česko Slovensko už v neděli 17. 2. večer na Nově.

kar