NOVÝ KOUČ The Voice se chystá na roli otce: Takovou výbavu nemají ani královské děti!

Zdroj: TV Nova

Jedním ze čtyř koučů chystané talentové show The Voice je slovenský rapper Kali. I když se o svém soukromí velmi nerad baví, prozradil, jak se chystá na roli otce.

Koloman Magyary, uměleckým jménem Kali, je slovenský rapper pocházející z Petržalky, který působí na hip-hopové scéně od roku 2008. Jeho debutové album Pod maskou je pravda vydal v roce 2010. Další album Na čo čakať také vydal v roce 2010. V roce 2011 pokračoval v práci na albu Konec je nový začátek

Kali 2
Zdroj: TV Nova

Kali, kterého už diváci brzy uvidí v show The Voice v koučovském křesle, se chystá na novou životní etapu. Brzy se totiž stane otcem a na tuto důležitou úlohu se poctivě připravuje. Se svoji snoubenkou Alicí nenechávají nic náhodě.
Kali
Zdroj: TV Nova

Nedávno se pochlubil na svém instagramovém profilu, jak skládá postýlku pro svého budoucího potomka. Nám v rozhovoru prozradil, že to není jediný kus z výbavy, který si už stihli pořídit. A také, proč pořídili výbavičku, kterou nemají snad ani královské děti.
The Voice - Kali - 1
Zdroj: TV Nova

Kaliho rodinka by se měla rozrůst už v únoru. Se snoubenkou se těší na dcerku, pro kterou vybrali jméno Nelly. V rozhovoru prozradil, kde se inspirovali při výběru jména a také jakým bude otcem.  

Maci