Pepa Vojtek si pustil pusu na špacír: Prozradil, co si rapper Kali zapisuje do květinového deníčku

Publikováno 5. 2. 2019
Zdroj: TV Nova

První díl pěvecké show The Voice Česko Slovensko už klepe na dveře. Čtveřice koučů bude rozhodovat o tom, kdo má to pravé zlato v hrdle. Pepa Vojtek jako správný rocker jedná intuitivně a srdcem, proto ho překvapilo, jakou taktiku zvolil rapper Kali!

Role kouče v pěvecké soutěži The Voice Česko Slovensko rozhodně není jednoduchá. Své o tom ví Pepa Vojtek, pro kterého je podstatná jedna věc. „Chci, aby z každého hlasu byla cítit energie. Ta mi poručí to tlačítko zmáčknout,“ říká. Dává tedy přednost intuici a vnitřnímu cítění.

The Voice Česko Slovensko - Kali
Zdroj: TV Nova The Voice Česko Slovensko - Kali

Kali, který je v roli dalšího kouče, to má jinak. A napráskal to na něj právě frontman Kabátů: „On přišel s takovým deníčkem a ještě na něm měl nějaký kytičky ten zcela potetovaný muž,“ směje se Vojtek. „Ptal jsem se, co to má, a on mi řekl, že mi to nemůže ukázat,“ pokračuje. Rocker, ale na vlastní oči viděl, že rapper v něm má důkaz toho, že nic nenechává náhodě a přípravu rozhodně nepodceňuje! V reportáži zjistíte, jaké tajemství Kali v květinovém deníčku ukrývá. A také se můžete podívat, jak se natáčely televizní upoutávky na The Voice Česko Slovensko!

The Voice Česko Slovensko: Pepa Vojtek
Zdroj: Nova.cz

První díl The Voice Česko Slovensko můžete sledovat už 10. února od 20:20 na Nově.

 

Nova.cz