Skvělá zpráva pro fanoušky Pepy Vojtka: S kapelou Kabát chystá velké překvapení!

Aktualizováno 7.2. 2019 18:15
Zdroj: TV Nova, novaplus.nova.cz

Tři manželství, čtyři ženy, pět dětí. Frontman kapely Kabát Josef Vojtek je rockerem tělem i duší. Má za sebou účinkování v nespočtu českých muzikálů. Jeho kapela je na hudebním výsluní už mnoho let. Jak to všechno zvládá? Kde se vzal jeho muzikantský talent a jaké byly jeho začátky? Odpověděl v livestreamu.

Zpěvák Josef Vojtek (kterého fanoušci titulují familiérně Pepa Vojtek) je členem jedné z nejúspěšnějších českých rockových kapel Kabát. Přitom se vyučil opravářem telefonů. Do Kabátů Pepa Vojtek nastoupil v roce 1988 a od té doby kapela vyhrála celou letku hudebních Andělů následovanou řadou Slavíků. Mezi nejznámější písně Kabátů patří Corrida, Dole v dole, Colorado nebo Malá dáma, se kterou se účastnili také Eurovize.

Josef Vojtek
Zdroj: TV Nova

Kromě drsných melodií se Josef Vojtek věnuje i muzikálu. Předvedl se v Krysařovi, v Hamletovi nebo ve Třech mušketýrech. Zahrál si také v komedii Jak se krotí krokodýli a v hudebním snímku V peřině, který ozdobila hlavní rolí zpěvačka Lucie Bílá.
The Voice - Pepa Vojtek - 3
Zdroj: TV Nova

Josef Vojtek se rozhodně nenudí ani v novém roce. Pilně trénuje na muzikály a chystá se koučovat v zábavné show The Voice. Co ale plánuje s kapelou? Každé léto je mohli fanoušci zastihnout na festivalech. Letos tomu ale bude jinak! „S kapelou máme třicet let, takže v létě plánujeme hlavně sólo koncerty ve velkých městech, tudíž na festivaly nezbyde čas,“ lituje rocker. Potěšující zprávou ale může být chystaná deska! „Kluci v Teplicích už na něčem pracují, budu tam muset zajet a zkontrolovat je, abychom to dotáhli do úspěšného konce,“ přiznává.

 

NA CELÝ LIVESTREAM SE PODÍVEJTE ZDE!

 
Maci