PŘED STARTEM Voice Zone: Sharlota a Matúš Krnčok mají pro diváky The Voice důležitý vzkaz

Zdroj: TV Nova

Matúš a Sharlota, kteří budou diváky provázet zákulisím velkolepé show The Voice Česko Slovensko, jsou rádi, že spolu pracují. V pořadu Voice Zone chtějí ukázat, že jim to jako moderátorské dvojce parádně klape.

Slovenský moderátor Matúš Krnčok a česká rapperka Sharlota budou diváky provázet zákulisím velkolepé show The Voice Česko Slovensko. Jejich pořad se bude jmenovat Voice Zone a na portálu NovaPlus.cz se objeví vždy v neděli večer, hned po odvysílání televizní show.

Dvojice se sice zná jen chvíli, přesto však působí jako sehraný tým, který o sobě ví snad všechno. Oba dva byli moc rádi, když se dozvěděli, že budou moderovat spolu.

The Voice Česko Slovensko - Matúš a Sharlota
Zdroj: oficiální zdroj

Matúše zaujala na Sharlotě hlavně její vizáž. „Nesuďme lidi podle obalu, ale podle toho, co mají v srdíčku,“ řekl v rozhovoru slovenský krasavec s tím, že hodně lidí má předsudky vůči lidem s tetováním, což není dobře. Oba moderátoři se také rozpovídali o tom, jak zareagovali na možnost moderování zákulisí této velké show. Na celý rozhovor se podívejte ve videu!

 

don