Přijal mě v kompletním balíčku, říká moderátorka Voice Zone Sharlota

Zdroj: TV Nova

Jedni je obdivují, druzí jim nemohou přijít na jméno! To jsou rebelky, jakou je moderátorka nového on-line pořadu Voice Zone, rapperka Sharlota. Rozhodně ale vždy věděla, jak na sebe upozornit. Nejenom tetováním, ale i precizním rappem.

Šarlota Frantinová vybočuje z řady nejen svým originálním stylem a vystupováním, ale také díky tomu, že je na rappové scéně jednou z mála žen. Rappování bývá většinou záležitostí mužů, už jen kvůli tomu, že se jedná o drsnější hudbu. Sharlota je jedna z mála žen v Česku, které se tomuto stylu věnují.

The Voice Zone bude moderovat extravagantní Sharlota a Matúš Krnčok
Zdroj: TV Nova The Voice Zone bude moderovat extravagantní Sharlota a Matúš Krnčok

Je extravagantní v každém směru. Nejen stylem oblékání, ale také povahovými vlastnostmi. Na jedné straně dokáže být ten nejmilejší člověk na světě a v mžiku se promění v ostrou a nekompromisní vyjednávačku.
The Voice Česko Slovensko - Sharlota a Matúš
Zdroj: TV Nova The Voice Česko Slovensko - Sharlota a Matúš

Je nepřehlédnutelná díky svému tetování. "Jsem moc ráda za tuto nabídku, protože jsem tu potkala spoustu skvělých lidí, jedním z nich je i můj kolega Matúš. Rozhodně si myslím, že divákům pořadu The Voice Zone budeme mít co nabídnout. Během pár minut se z nás stali nejlepší přátelé a kámoši. Mohu se o něj opřít, přijal mě v kompletním balíčku," říká Sharlota.
The Voice Zone bude moderovat extravagantní Sharlota a Matúš Krnčok
Zdroj: TV Nova The Voice Zone bude moderovat extravagantní Sharlota a Matúš Krnčok

V on-line pořadu The Voice Zone budou k vidění bezprostřední reakce koučů a účinkujících nebo neodvysílané záběry i reportáže o tom, jak tato velká show vzniká. Nebudou chybět ani emotivní okamžiky či ostřejší výroky. Uvidíte ho vždy v neděli po skončení každého dílu the Voice Česko Slovensko. Na portálu NovaPLus.cz.Maci