ROAD SHOW POKRAČUJE: Už i Hradec Králové zná své tři finalistky!

Aktualizováno 1.2. 2019 17:06
Zdroj: TV Nova

The Voice je jediná soutěž na světě, kde rozhoduje pouze a jedině váš hlas! Už i odvážlivci z Hradce Králové vyzkoušeli velkolepý projekt, který nemá obdoby. Podívejte se na tři mladé dívky, které se dostaly do finále Road Show.

Brno, Hradec Králové, Ostrava a velké finále v Praze. Tam se konají eventy unikátní Road Show - soutěže, ve které rozhoduje pouze hlas. A o co se hraje? O účast na pražském finálovém eventu, kde se finalisté Road Show potkají a zazpívají si s jednou z hvězd The Voice. Dále jsou mezi cenami bluetooth reproduktor, bezdrátová sluchátka a vstupenky na natáčení show. A jako bonus se budete moci vyfotit v originálním otáčecím křesle The Voice.

O všem rozhodnou diváci, kteří mohou hlasovat na stránkách http://thevoice.nova.cz/roadshow a podílet se na výběru finalistů.

Road Show - The Voice
Zdroj: TV Nova

Hlasovat pro toho nejlepšího lze pomocí tlačítka „Hlasovat a ukázat“, které zároveň odhalí, kdo se za tajemným hlasem skrývá. Následně po odhalení je pak možné zhlédnout i celé vystoupení. 

Road Show - The Voice - 9
Zdroj: TV Nova

V Road Show Hradec Králové se na prvním místě umístila dvacetiletá Monika Lebedinská, druhou příčku obsadila teprve šestnáctiletá Nelli Natalia Jelínková a na třetí pozici skončila dvaadvacetiletá Klára Bohdanecká. Jejich výkony uvidíte ve videu!

 

Rozhodnout můžete i vy! Hlasujte pro svého favorita z Ostravy na stránce http://thevoice.nova.cz/roadshow.

 

 

TV Nova