HVĚZDY Z BRNA: Poslechněte si tři mladé dívky, které okouzlily v prvním kole Road Show!

Aktualizováno 30.1. 2019 17:48
Zdroj: TV Nova

V Road Show se může stát hvězdou každý! Bez ohledu na věk, váhu, vyznání nebo vzdělání. Vše je jenom o hlasu a hlavně se ničeho nebát. Podívejte se na tři nejlepší odvážlivce, kteří předvedli, co v nich je, na brněnském castingu.

Tenhle velkolepý projekt nemá obdoby. Tři krajská města a hromada zábavy – to je Road Show. V čem soutěž spočívá? Stačí ukázat svůj hlas a za to můžete vyhrát vstupenky na natáčení show The Voice! U zpívání odvážlivce točí speciální kamera a diváci pak mohou na stránkách thevoice.nova.cz/roadshow rozhodnou o postupujících do finále.

Road Show - The Voice
Zdroj: TV Nova

Na této stránce jsou k poslechu zprvu pouze třicetivteřinové nahrávky každého soutěžícího. Hlasovat pro toho nejlepšího lze pomocí tlačítka „Hlasovat a ukázat“, které zároveň odhalí, kdo se za tajemným hlasem skrývá. Po odhalení je možné zhlédnout celé vystoupení. Postupující z každého kola se nakonec utkají ve velkém finále v Praze.
Road Show - The Voice
Zdroj: TV Nova

Podívejte se na tři nejlepší výkony z první zastávky Road Show. Na prvním místě se umístila teprve šestnáctiletá Veronika Phan s písničkou Valerie od soulové princezny Amy Winehouse. Za svůj výkon sklidila téměř 4000 hlasů. Druhá s velkým odstupem skončila Eliška Bohůnská, která zkusila své štěstí s hitem Someone Like You od Adele a na bronzové příčce se umístila Ema Hayduk za cover Eda Sherena Perfect.Hlasujte i vy! Na thevoice.nova.cz/roadshow můžete rozhodnout o postupujících z Hradce Králové.

Maci