V K.O. kolech nestačí jen talent, důležitý je i charakter! Sharlota popsala, co čeká soutěžící The Voice

Zdroj: TV Nova

„Blind audition“ neboli výběry naslepo včerejškem skončily. Nedělní večer nám představil poslední nadějné zpěváky, které si koučové rozebrali do svých týmů, a tím tak završili jednu etapu pěvecké soutěže The Voice Česko Slovensko. Od následujícího dílu se diváci mohou těšit na vyřazovací kola, kdy se sotva naplněné týmy budou opět zmenšovat. Jak bude soutěž pokračovat, prozradila moderátorka pořadu Voice Zone Sharlota, která byla jako každé pondělí hostem Snídaně s Novou.

Po „výběrovém řízení“ diváky televize Nova čeká několik kol „výpovědí“. Čtyřem koučům rozhodně není co závidět, jejich týmy jsou plné skvělých hlasů i zajímavých osobností. Počet svých svěřenců budou muset zredukovat téměř na polovic. Úkol je to bezpochyby nelehký a důležitým faktorem se při rozhodování stává právě i charakter soutěžících.

Sharlota ve snídani 25.3.2019
Zdroj: TV Nova

Kali, Jana, Vojta i Pepa se svými „dětmi“ už strávili nějaký čas, a tak mají zajisté udělaný obrázek o tom, jaké jsou. Mohou posoudit, jestli jdou za slávou přes mrtvoly. Kolik v sobě mají pokory, píle, odhodlání a třeba i respektu. Sama Sharlota říká, že ji udivilo, kolik soutěžících, o kterých si myslela, že půjdou dál, soutěž opustilo. Poukazuje tak právě na fakt, že v show nejde jen o hlas.

Sharlota ve snídani 25.3.2019
Zdroj: TV Nova

Moderátoři Snídaně i Sharlota se shodli, že cesta za slávou a úspěchem je rozhodně trnitější, než si někteří účastnici zřejmě mysleli. Není vše rychle a hned, a tak byli mnozí překvapeni, když se se soutěží museli rozloučit. Pokora je zde stále na prvním místě.

Sharlota ve snídani 25.3.2019
Zdroj: TV Nova

Sharlota ve Snídani také vysvětlila, co je tzv. „Zóna ohrožení“. Jedná se o situaci, kdy si kouč není zcela jistý, zda chce jednoho ze svých svěřenců poslat domů. Pokud tento moment nastane, soutěžící je k dispozici třem zbylým koučům. Ti si ho pak po odzpívání ostatních mohou „přetáhnout“ do svého týmu.

Show The Voice Česko Slovensko sledujte každou neděli od 20:20 na Nově.

TV Nova