TOHLE JSOU VAŠE HVĚZDY: Poslechněte si tři finalisty Road Show a vyhrajte věcné ceny

Publikováno 8. 2. 2019
Zdroj: TV Nova

The Voice je jediná soutěž na světě, kde rozhoduje pouze a jedině hlas! Už i odvážlivci z Hradce Králové vyzkoušeli velkolepý projekt, který nemá obdoby. Podívejte se na tři mladé dívky, které se dostaly do finále Road Show!

Brno, Hradec Králové, Ostrava – v těchto městech se konaly unikatní eventy Road Show. Soutěže, ve které rozhoduje pouze hlas. Hvězdou se mohl stát každý! Bez ohledu na věk, váhu, vyznání nebo vzdělání.

Road Show - The Voice
Zdroj: TV Nova

Ze tří zastávek vzešly také tři finalistky. Mladé a talentované dívky zaujaly diváky natolik, že je svými hlasy posunuli až do finále, kde se utkají proti sobě. Podívejte se na ně. Z Brna postoupila teprve šestnáctiletá Veronika Phan s písničkou Valerie od soulové princezny Amy Winehouse. Za svůj výkon sklidila téměř 4000 hlasů. Z Hradce Králové postoupila dvacetiletá Monika Lebedínská. Za píseň Someone Like You od Adele dostala od diváků tisíc hlasů. Tuto dvojici doplnila sedmnáctiletá Kateřina Straková. Za píseň Set Fire To The Rain dostala téměř dva tisíce diváckých hlasů. Více najdete na oficiálnáích stránkách thevoice.nova.cz/roadshow.
Road Show - The Voice
Zdroj: TV Nova

A co mohou tři finalistky vyhrát? Hraje se o lístky na letní koncert Eda Sheerana, bluetooth reproduktor, bezdrátová sluchátka a vstupenky na natáčení show The Voice Česko Slovensko. Ale nebojte se, i vy můžete soutěžit o věcné ceny, jako jsou hrníčky, USB flash disky, reproduktory nebo sluchátka. A jako bonus se můžete vyfotit v originálním otáčecím křesle The Voice. Tak dorazte 9. února na Černý Most na velkolepé finále!
Road Show - The Voice - 8
Zdroj: TV Nova

Pro všechny návštěvníky je nachystaný bohatý program. Mohou se zapojit do soutěže na Instagramu nebo se účastnit karaoke contestu o další drobné ceny. Celým dnem vás provedou moderátor Petr Říbal a zpěvačka Sharlota, se kterými se také na místě můžete vyfotit nebo s nimi prohodit pár slov. Během dne proběhne i krátká autogramiáda. Akce probíhá od 9:00 do 21:00.


Soutěž The Voice Česko Slovensko nezapomeňte sledovat od 10. února na Nově.


Maci