TOP MOMENTY 1. dílu The Voice: Koho balil Vojtěch Dyk v zákulisí?

Aktualizováno 11.2. 2019 09:58
The Voice - 1. díl - Volejte Novu
Zdroj: TV Nova

První díl The Voice Česko Slovensko byl nabitý emocemi k prasknutí. Vojtěch Dyk balil maminku jedné soutěžící, Kalimu se nechtělo otočit křeslo, Jana Kirschner porušila pravidla a diváci mohli slyšet i speciální Coach Song. Podívejte se na nejlepší momenty!

Návrat velké show


Coach Song
Hned na úvod první epizody bylo pro diváky připraveno velké překvapení. O to se postarali všichni čtyři koučové show The Voice Česko Slovensko – nazpívali totiž společný song! Každý kouč zazpíval píseň jednoho ze svých kolegů. Vojtěch Dyk se tak například představil s písní Pepy Vojtka a jeho kapely Kabát – Pohoda. A Pepa Vojtek zazpíval hit skupiny Nightwork Tepláky!

Vojta Dyk ukázal, že má srdce na správném místě
Zpěvák Vojta Dyk je bezpochyby miláčkem publika i soutěžících. A ukázal, že má srdce na správném místě. Poté, co si ho Viktoria Michshenko vybrala jako svého kouče, ji odvedl dozadu do zákulisí za jejími nejbližšími a všem se představil. A rapper Kali to vtipně okomentoval: „On tam teďka vzadu balí její maminku.“

Jana šla utěšit nepostupující soutěžící

Rozhodování o tom, kdo postoupí, nemají koučové vůbec jednoduché. To se potvrdilo i u soutěžící Anny Hortové, u které se nikdo z nich neotočil. Když dozpívala, rozhořela se mezi kouči diskuze, jestli bylo jejich rozhodnutí správné. Jana Kirschner dokonce neváhala a za soutěžící vyběhla mimo studio, aby jí řekla, že její výkon byl dobrý, a dokonce se jí omluvila se slzami v očích.

Kalimu se neotočilo křeslo
Rapper Kali měl se svým křeslem malý problém. Poté, co dozpíval jeden ze soutěžících, se jeho křeslo nevrátilo do původního nastavení. Ostatní koučové se neudrželi smíchy!
 

Která část premiérového prvního dílu se nejvíce líbila vám? Pro více emotivních momentů, nezapomeňte sledovat světovou show The Voice každou neděli od 20:20 na Nově.

 

Maci