TOP MOMENTY 3. DÍLU K.O. kol The Voice: Pepův masakr, Vojtovy perly a hold Kabátům

The Voice - 10. díl - TOP momenty
Zdroj: TV Nova

Pro některé soutěž The Voice Česko Slovensko skončila, pro některé se otevírají další dveře. Smutek ale nesmí zvítězit nad radostí ze zpěvu a touhou pokračovat dál. Koučové i soutěžící se tedy snaží, aby atmosféra nebyla dusná, a to i v těch nejtěžších chvílích. Podívejte se na nejzajímavější okamžiky třetího vyřazovacího kola!

1) Hold skupině Kabát
Tentokrát o svém týmu rozhodoval rocker Pepa Vojtek. Rapper Kali se pokusil svého kolegu podpořit. Jelikož tento večer patřil jen a jen Pepovi Vojtkovi, zvolil Kali oblečení s logy oblíbené skupiny Kabát. Podívejte se, jak mu to slušelo.


2) Aleksandra okouzlila všechny v sále

Obrovský talent předvedla i sedmadvacetiletá Aleksandra Nová. Tato zpěvačka udělala od začátku soutěže úžasný pokrok a má za sebou velký kus práce. Aleksandra se narodila v Polsku a když jí bylo šest let, zemřela jí matka. V České republice žije od sedmi let. V současné době je na mateřské dovolené a zpěv je její největší vášeň. Před diváky předstoupila s hitem Alici Keys – Girl On Fire.

3) Armageddon v podání Pepy Vojtka

Pepa Vojtek poskládal svůj tým z velmi nadějných začínajících zpěváků, bohužel o to tvrdší rukou je musel vést a odpuštěna nebyla ani drobná chyba. Míst v show totiž značně ubývá. Několik soutěžících z Pepova týmu takový tlak neunese a jeho kritika je dokonce rozbrečela. To je i případ Natálie Rotterové z Jeseníku, která trvala na tom, že se během vystoupení bude sama doprovázet na violoncello. Její kouč jí to vyvracel a jak se ukázalo, měl pravdu. Slzy neminuly ani pánskou část soutěžících. Své vystoupení nezvládl bohužel ani Jan Nic, který zapomněl velkou část textu, a Pepa Vojtek musel být drsný.

4) Vojtovy perly

Ač bude mít hlavní slovo v této epizodě právě Pepa Vojtek, o jeden z nejvtipnějších momentů se postaral zpěvák a herec Vojtěch Dyk. Po vystoupení Jany Novákové z Pernštejna pronese následující větu: „Já jsem cítil tu nervozitu a myslím, že jsem trošku byl i v tobě.“ Tento výrok naprosto odboural všechny ostatní kouče i přítomné publikum. Vojtěch Dyk nakonec uvedl vše na pravou míru a dodal, že zpěvačka má jeho obdiv, protože dokázala skvěle vystavět písničku.

Nenechte si ujít The Voice Česko Slovensko. Startuje v neděli ve 20:20 na Nově! Předchozí díl si můžete pustit ZDE!
 

Maci