TOP MOMENTY 7. DÍLU The Voice: Jak Kali zaspal a Pepa si chtěl jít umýt auto

Zdroj: TV Nova

Sedmý díl pořadu The Voice Česko Slovensko byl jeden velký boj. Ať už co se týká snahy soutěžících ulovit poslední místo v týmu, tak snahy koučů ulovit ty nejtalentovanější zpěváky. To vše přineslo spoustu zajímavých a úsměvných chvilek. Podívejte se na nejlepší momenty sedmého dílu oblíbené soutěže!

1. Kaliho zaváhání
Některé výkony soutěžících kouče natolik zaujaly, že málem nestihli stisknout tlačítko. Kali se ale zřejmě při Milanově zpěvu ocitl v úplně jiném vesmíru a svou šanci prošvihnul. Situaci se snažil zachránit tím, že za zpěvákem vyběhl do zákulisí a požádal ho o telefon. Jeho slovník zbylé kouče tak pobavil, že si z něj po návratu do křesla ještě dlouho dělali legraci.

TOP MOMENTY 7. DÍL
Zdroj: TV Nova


2. Líheň talentů v Ústí nad Labem
„Pozor, jsem z Ústí nad Labem,“ prohlásila Markéta. Jak se zdá, severočeské město je rodištěm mnoha talentů, čehož si všimli i naši koučové. Vojta poznamenal, že někteří soutěžící, kteří byli z Ústí nad Orlicí, tvrdili, že jsou z toho nad Labem. Je to tedy jakási známka kvality pěveckého projevu? Minimálně Kali má ve věci jasno - celý The Voice je z Ústí nad Labem.
TOP MOMENTY 7. DÍL
Zdroj: TV Nova


3. Co s dlouhou chvílí?
Vojta se chtěl ujmout slova, ale když Jana zamířila na pódium a vzala si od Alice kytaru, nechal děvčata, ať se baví spolu. Aby zabil dlouhou chvíli, vytáhl telefon a spolu s Kalim se začal fotit. Pepa navrhnul, že on by si ve volné chvilce skočil umýt auto.
TOP MOMENTY 7. DÍL, The Voice
Zdroj: TV Nova

4. Anděl na pódiu
Další talentovaný hlas, další božská slova. Samozřejmě z úst Vojty Dyka, který má velmi pestrý slovník a rozhodně ví, jak na soutěžící zapůsobit. Začátek jeho projevu se zdál být negativní, protože mluvil o zklamání. Ten ale vygradoval až k přiznání, že dokud se neotočil, myslel si, že zpívá anděl.

TOP MOMENTY 7. DÍL, The Voice
Zdroj: TV Nova

5. Darované čepici na zuby nekoukej
Ani v posledním díle výběrů naslepo nechyběly úplatky. Tentokrát z kapsy Pepy Vojtka, který podaroval Anettina malého brášku čepicí s logem skupiny Kabát. Kali, který chtěl o nadějný hlas taky zabojovat, poznamenal, že to není žádná výhra – Pepa prý čepice rozdává na potkání. Drsný rocker se však ohradil, že tyto čepice věnuje pouze těm, kterých si váží.

TOP MOMENTY 7. DÍL, The Voice
Zdroj: TV Nova

Která část premiérového sedmého dílu se nejvíce líbila vám? Pro více emotivních momentů nezapomeňte sledovat světovou show The Voice každou neděli od 20:20 na Nově.

TV Nova