UŽ DNES VEČER v The Voice: Armagedon v podání Pepy Vojtka! Slzy, sprostá slova i totální průšvih

Zdroj: TV Nova

Kola výběrů naslepo máme za sebou. Nyní nastává ta méně příjemná část – jak pro soutěžící, tak pro jejich kouče. Své týmy musejí zredukovat na polovinu, což rozhodně není lehký úkol. Každý tým je plný talentovaných zpěváků a koučové se rozhodují ihned po skončení jejich vystoupení, zda svého svěřence pošlou dál, nebo domů. Co přinese třetí večer, kdy tomuto úkolu bude čelit Pepa Vojtek?

Nedělní večer na televizi Nova bude patřit pěvecké show The Voice Česko Slovensko. Pro diváky jsou připraveny další vyřazovací kola s názvem K.O. Tentokrát bude o svém týmu rozhodovat rocker Pepa Vojtek. Rapper Kali se rozhodl svého kolegu podpořit. Jelikož tento večer patří Pepovi Vojtkovi, zvolil Kali oblečení s logy oblíbené skupiny Kabát. Podívejte se, jak mu to slušelo.

The Voice - seznam songů
Zdroj: TV Nova

Mnoho z postupujících zpěváků mělo problém s přílišnou stylizací ve vybraného zpěváka. Komu se díky zkouškám s Pepou podařilo onoho stigmatu zbavit a kdo naopak na obdiv ke svému idolu doplatil?
The Voice - Pepa Vojtek
Zdroj: TV Nova

Obrovský talent předvede i sedmadvacetiletá Aleksandra Nová. Tato zpěvačka udělala od začátku soutěže úžasný pokrok a má za sebou velký kus práce. Aleksandra se narodila v Polsku a když jí bylo šest let, zemřela jí matka. V České republice žije od sedmi let. V současné době je na mateřské dovolené a zpěv je její největší vášeň. Před diváky už v neděli předstoupí s hitem Alici Keys – Girl On Fire. Pošle ji Pepa Vojtek do dalšího kola?
The Voice - slzy
Zdroj: TV Nova

Pepa Vojtek poskládal svůj tým z velmi nadějných začínajících zpěváků, bohužel o to tvrdší rukou je bude muset vést a odpuštěna nebude ani drobná chyba. Míst v show totiž značně ubývá. Několik soutěžících z Pepova týmu takový tlak neunese a jeho kritika je dokonce rozbrečí. To je i případ Natálie Rotterové z Jeseníku, která trvala na tom, že se během vystoupení bude sama doprovázet na violoncello. Její kouč jí to vyvracel a jak se ukázalo, měl pravdu. Slzy neminuly ani pánskou část soutěžících. Své vystoupení nezvládl bohužel i Jan Nic, který zapomněl velkou část textu, a Pepa Vojtek musel být drsný.
Vojtěch Dyk
Zdroj: TV Nova

Ač bude mít hlavní slovo v této epizodě právě Pepa Vojtek, o jeden z nejvtipnějších momentů se postará zpěvák a herec Vojtěch Dyk. Po vystoupení Jany Novákové z Pernštejna pronese následující větu: „Já jsem cítil tu nervozitu a myslím, že jsem trošku byl i v tobě.“ Tento výrok naprosto odboural všechny ostatní kouče i přítomné publikum. Vojtěch Dyk nakonec uvedl vše na pravou míru a dodal, že zpěvačka má jeho obdiv, protože dokázala skvěle vystavět písničku. Podaří se jí postoupit do dalšího kola?

Nenechte si ujít The Voice Česko Slovensko. Startuje v neděli ve 20:20 na Nově! Předchozí díl si můžete pustit ZDE!

Maci