UŽ DNES VEČER v The Voice Česko Slovensko: Kaliho zaváhání, andělský hlas a nekončící hvězdné výkony

UŽ DNES 7
Zdroj: Nova.cz

Nová epizoda soutěže The Voice je výjimečná tím, že diváky čeká poslední kolo výběrů naslepo. Koučům zbývá pár posledních míst v jejich týmech. V uplynulých šesti kolech mezi sebou Jana, Vojta, Kali a Pepa tvrdě bojovali o přízeň soutěžících. Jaké hlasy doplní jejich týmy a co za finty vytáhnou pro tentokrát?

Častokrát se stalo, že některý z koučů se do písně zaposlouchal natolik, až zapomněl dát povel svému křeslu k otočení. V premiérovém díle se ale jednalo o talent takového rozměru, že i drsňák Kali vypadal, že bude potřebovat zavolat záchranku. Napáchanou škodu se pak snažil napravit tím, že se za soutěžícím vydal až do zákulisí a požádal ho o telefonní číslo!

UŽ DNES 7, Kali
Zdroj: Nova.cz

Přijde řada i na debaty vážnějšího rázu. Čím dál je soutěž a čím plnější týmy jsou, tím přísnější jsou nastavovaná pravidla. Nelítostně je tu zacházeno i s trémou, která provází mnohá vystoupení a je těžké s ní bojovat. Konkurence je ale tak velká, že soutěžící – dle slov samotných koučů – musí jet na sto čtyřicet procent.

UŽ DNES 7, tréma
Zdroj: Nova.cz

Co se týká příběhů samotných soutěžících, i tento večer bude zajímavý. Třiadvacetiletý David Navrátil nepřišel do studia The Voice s rodinou nebo přáteli. Tereza Kerndlová tak v zákulisí zpovídala opravdu netradiční dvojici.

UŽ DNES 7, Tereza
Zdroj: Nova.cz

Ani v posledních výběrech naslepo si Vojta Dyk nedal pokoj s milým kukučem a sladkými slůvky. Jedné soutěžící sdělil, že když poslouchal její zpěv, myslel si, že je to anděl. Do boje se s ním pustil drsňák Pepa, který poukazoval na Vojtovo chabé strniště na bradě a sbírku růžových košil. Koho si nakonec vybere?

UŽ DNES 7, Vojta
Zdroj: Nova.cz

Více emotivních a zábavných momentů sledujte v sedmém díle světové show The Voice Česko Slovensko dnes večer od 20:20 na Nově.

Nova.cz