VELKÁ PREMIÉRA: The Voice Česko Slovensko budou moderovat dvě krásné zpěvačky

Publikováno 9. 1. 2019
Zdroj: TV Nova

Novým ročníkem pěvecké show The Voice Česko Slovensko bude diváky televize Nova a Markíza provázet vůbec poprvé dámská moderátorská dvojice složená z dvou úspěšných a oblíbených zpěvaček!

Českou stranu bude zastupovat Tereza Kerndlová a slovenskou Mária Čírová. Terezu Kerndlovou provázela hudba už odmalička. Již jako malá holčička brázdila vody na palubě zaoceánských lodí, kde její otec Laďa Kerndl působil jako jazzový zpěvák. Už ve třinácti letech se rozhodla pro sólovou dráhu. Prorazila jako členka dívčí kapely Black Milk. V roce 2003 přichází zlaté i platinové album tohoto tria. Mezitím dobývá hitparády s Leošem Marešem se singlem Nejlepší nápad.


Moderátorky The Voice - 3
Zdroj: oficiální zdroj


Od roku 2005 se začala věnovat velmi úspěšné sólové kariéře. Na svém kontě má takové hity jako Schody z nebe, kterými dobyla české hitparády a na jejím YouTube kanále si píseň poslechlo přes 31 milionů lidí. Boduje také s hitem Tepe srdce mý, Anděl a mnohými dalšími. Richard Müller, slovenská legenda, ji oslovil s duetem Klid, mír a pokora. Role moderátorky je pro ni však absolutně novou zkušeností!


Moderátorky The Voice - 2
Zdroj: oficiální zdroj


„Byla jsem velice mile překvapena, když mě oslovily televize Nova a Markíza, abych se ujala role moderátorky The Voice Česko Slovensko, ale zároveň se mě začaly zmocňovat pocity velké zodpovědnosti a pokory spojené s touto úlohou. Nakonec vyhrálo mé vlastní přesvědčení, že jsem ta, která umí naslouchat, vžít se do pocitů druhých a zároveň s nimi upřímně sdílet radost i smutek, či s nimi prožít jejich vlastní příběhy. A i o to v této velké show opravdu jde,“ říká Tereza Kerndlová.


110

GALERIE: Tereza Kerndlová a Mária Čírová

Zdroj: oficiální zdroj

The Voice Česko Slovensko - Mária Čírová

Hodnocení:


Kariéru Márie Čírové pomohla v roce 2008 odstartovat dnes už neexistující talentová show, které se zúčastnila a vyhrála ji. Ve stejném roce se i díky obrovskému hitu Búrka zařadila mezi nejúspěšnější slovenské zpěvačky. Doposud vydala čtyři sólová alba a na kontě má několik rádiových hitů.


The Voice Česko Slovensko - Mária Čírová
Zdroj: oficiální zdroj


„Na natáčení The Voice Česko Slovensko se velmi těším a jsem nesmírně šťastná, že můžu být součástí největší televizní hudební show v Česku a na Slovensku,“ říká Mária Čírová. „Je mi potěšením, že náš skvělý tým posílí dvě vynikající zpěvačky, které se netradičně představí v roli moderátorek velkolepé show The Voice Česko Slovensko,“ dodal kreativní producent a režisér show Pepe Majeský.

Moderátorky The Voice - 1
Zdroj: oficiální zdroj


Do křesel pro kouče zasedne čtveřice osobností vybraných z nejlepších českých a slovenských zpěváků a hudebníků – Vojtěch Dyk, Jana Kirschner, Kali a Josef Vojtek. Atraktivní pěvecký souboj o prestižní titul nejlepšího hlasu Česka a Slovenska a pohádkovou výhru v hodnotě 2 000 000 Kč už zanedlouho odstartuje na obrazovkách televize Nova a Markíza. 

Maci