VIDEO: Která pěvecká hvězda se stane čtvrtým koučem The Voice Česko Slovensko? Tady je deset tipů!

Publikováno 18. 12. 2018
Zdroj: TV Nova

Už na jaře 2019 se mohou diváci televize Nova těšit na hudební show The Voice Česko Slovensko. Postupující budou na začátku vybírat čtyři koučové, kteří své „koně“ následně budou připravovat na cestu soutěží. Kdo doplní trojici Vojta Dyk, Jana Kirschner a Kali?

Tři koučové The Voice Česko Slovensko už jsou známi! Jelikož však soutěž potřebuje kouče čtyři, je potřeba k nim přidat ještě toho posledního. Bude jím legendární rocker, jehož energii bude potřeba dost krotit! Zároveň je to muzikálový matador. Kdo by to mohl být?

V týmu hvězdných koučů The Voice Česko Slovensko bude i Jana Kirschner! - 2
Zdroj: TV Nova

Oblíbená show The Voice Česko Slovensko začíná „výběry naslepo,“ kde si koučové sestavují svůj tým zpěváků, se kterým budou pracovat během soutěže. Kouč je v křesle, otočený k soutěžícímu zády. Pokud se mu vystoupení líbí, stlačí tlačítko a křeslo se hned otočí čelem k soutěžícímu.

The Voice Česko Slovensko - Kali
Zdroj: TV Nova

 

Jakmile vystoupení skončí, je soutěžící přiřazen automaticky do týmu zpěváka, který si ho vybral. Pokud se otočilo více koučů, vybere si zpívající sám, do jakého týmu půjde. Koučové své koně musí bezpečně provést přes vyřazovací souboje až do finále…

Vojta Dyk
Zdroj: TV Nova

Anketa

Kdo se stane čtvrtým koučem The Voice?

Hlasovalo 539 lidí.


 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

 

Nova.cz