Muziku budeme dělat dál! Vypadlíci z The Voice prozradili své plány. Máte se na co těšit

V pondělní Snídani s Novou bylo poněkud těsno. Do studia totiž kromě již tradičního hosta Sharloty zavítala i čerstvě vypadnuvší čtveřice soutěžících The Voice Česko Slovensko. Odpadlíci si ale s koncem v show hlavu nelámou, září optimismem, dobrou náladou a z úst jim vycházejí jen slova chvály. Jaké jsou jejich plány do budoucna? Budou se nadále věnovat muzice, nebo je pro ně The Voice uzavřenou kapitolou?

Sharlota měla na pondělní Snídani značně doprovodný ansámbl. Tvořili jej Adriana Bessogonov, Dominik Hanza, Michaela Husarová a Kristián Révay. Cesta těchto mladých zpěváků skončila. Tedy co se účinkování v pěvecké show týká. Kdo o sobotním večeru nejvíce trpěl?

Sharlota ve snídani, 13.5.2019, 01
Zdroj: TV Nova

Moderátorka Snídaně Gábina Partyšová divákům prozradila, komu fandil její syn. Následná diskuze se týkala toho, co jim tato zkušenost přinesla. Podařilo se jim korigovat svou trému? Dostali už nějaké nabídky od producentů, vydavatelství nebo třeba na účast v muzikálu?
Sharlota ve snídani, 13.5.2019, 02
Zdroj: TV Nova

O tom, co bude dále, se rozpovídala Michaela. The Voice pro ni byl jen dalším schůdkem za cestou splnit si svůj sen. Hudbě se věnovala už před soutěží, ale nyní má ještě lépe nakročeno. Dlouhán soutěže Dominik Hanza jí jen přitakává. Na nabídky po soutěži nečeká, svoji hudbu si dělá sám a v tom bude i pokračovat.
Sharlota ve snídani, 13.5.2019, 03
Zdroj: TV Nova

Je vidět, že ani konec v soutěži mladé a energické zpěváky nezarmoutil. Účast berou jako skvělou zkušenost a proti svým koučům neřeknou křivého slova, i když právě oni jsou důvodem, proč se v sobotu na televizních obrazovkách už neobjeví.

The Voice Česko Slovensko sledujte v sobotu večer ve 20:25 na TV Nova!

TV Nova