VOJTĚCH DYK TAHÁ TAJNÉ TRUMFY: Pomůže mu telefonát s oblíbeným českým písničkářem přetáhnout soutěžícího?

Aktualizováno 15.2. 2019 13:12
Zdroj: TV Nova

V show The Voice jde především o hlas – vzhled, vyznání nebo rodinný stav jsou až na druhé koleji. Hudební kouči vybírají jenom na základě sluchu. A občas jsou souboje o jednotlivé účinkující plné podrazů a zákeřností. A když Vojta Dyk vytáhne své trumfy, tak všichni nestačí koukat!

Televize Nova už v neděli večer odvysílá druhou epizodu show The Voice Česko Slovensko. Před kouče opět předstoupí další nadějní zpěváci, ale jen někteří postoupí do dalšího kola. Přesvědčit musí Vojtěcha Dyka, Janu Kirschner, Pepu Vojtka a Kaliho. Diváci se opět mohou těšit na famózní výkony soutěžících a urputné boje hudebních koučů.

The Voice - 2. díl - 10
Zdroj: TV Nova

Velmi dobrý výkon v neděli předvede student ČVUT Dominik Hanza z Litvínova. Dominik je zpěvák samouk a hudbě se začal věnovat u babičky, když u ní objevil starou kytaru. Od té doby je hudba jeho obrovskou vášní. Před porotu předstoupí s písní Tomáše Kluse a to by nebyl Vojtěch Dyk, kdyby se nechopil příležitosti a hned se spojil video hovorem přímo s Tomášem Klusem, který soutěžícímu dokonce poradil, kterého kouče si má zvolit.
The Voice - 2. díl - 9
Zdroj: TV Nova

Životní optimista a písničkář, i tato označení si můžete přečíst v souvislosti se jménem Tomáš Klus. S Vojtěchem Dykem si zahrál i ve filmu Tři Bratři. Bude jeho pomoc dostatečná, aby se Dominik rozhodl pro Vojtěcha?
The Voice - 2. díl - 11
Zdroj: TV Nova

Na celý díl The Voice Česko Slovensko se dívejte v neděli 17. února od 20:20 na Nově!
 

 

Maci