STAŇTE SE HVĚZDOU: Road Show pokračuje svoji cestu v Ostravě! Přijde zazpívat a vyhrajte zajímavé ceny

Zdroj: TV Nova

Přijďte do ostravského Avion Shopping parku a na vlastní kůži vyzkoušejte, jaké to je být soutěžícím show The Voice Česko Slovensko. Stačí jednou zazpívat. Dokážete se probojovat do pražského finále a zazpívat si s jedním z koučů? Pokud ano, čekají vás zajímavé ceny!

Ukažte svůj hlas a vyhrajte vstupenky na natáčení show The Voice! Je to opravdu snadné. Vyberte si písničku, navštivte  poslední místo eventu Road Show, zazpívejte, nechte se u toho natočit a diváci pak rozhodnou o postupujících do finále. Čekáme na vás 26. ledna v Avion Shopping parku Ostrava od 9:00 do 21:00!

Road Show - The Voice
Zdroj: TV Nova

A co se hraje? O účast ve finále, kde se ti nejlepší z Road Show potkají a zazpívají si s jedním z koučů The Voice Česko Slovensko. Dále jsou mezi cenami bluetooth reproduktor, bezdrátová sluchátka a vstupenky na natáčení show. A jako bonus se budete moci vyfotit v originálním otáčecím křesle The Voice.
Road Show - The Voice
Zdroj: TV Nova

Diváci se převtělí do role koučů a budou moci na stránkách thevoice.nova.cz/roadshow rozhodnout o postupujících do finále.
Road Show - The Voice
Zdroj: TV Nova

Vystupte ze stínu a zažijte pravou slávu! Stačí přijít do jednoho ze tří krajských měst. První zastávka Road Show byla v Brně 12. ledna ve Vaňkovce. Následovala 19. ledna Hradcem Králové, kde se soutěžilo v obchodním centru Futurum. A nyní máte poslední šanci zkusit štěstí! 26. ledna na vás čekáme v Avion Shopping parku Ostrava.
 

Maci