Pepa Vojtek
aktualizováno 12.03.

Pepa Vojtek si sedl doprostřed náměstí v Drážďanech. Podívejte se, jak na něj reagovaly davy lidí

Chtěl zjistit, jak vysoko sahá sláva jeho kapely, místo toho si kouč The Voice Česko Slovensko sáhnul na dno. Uprostřed náměstí v německých Drážďanech mrznul bez kabátu. A bez Kabátu.

The Voice Česko Slovensko: Koučové zpívali pro soutěžícího! - 2
08.03.

Marek kouče uchvátil! Aby ho dostali do týmu, masírovali ho a zpívali mu. Koho si vybere?

V show The Voice Česko Slovensko se nesnaží zaujmout jen soutěžící kouče, ale někdy je to i naopak. Aby ho zlákali do svého týmu, jsou ochotni udělat prakticky cokoli. To se stalo i v případě talentovaného Marka Pošty. Pepa ho pustil do svého křesla, Vojta ho masíroval a nakonec mu porotci zazpívali. Koho si nakonec zvolí?

The Voice - 1. díl - To byla show
22.02.

VIDEO: Kdo z koučů je nejzákeřnější? Vojtěch Dyk se nebál promluvit!

V show The Voice Česko Slovensko soutěží primárně zpěváci, ale rivalita panuje i na druhé straně barikády, kde naopak koučové bojují o přízeň svých favoritů. Napětí je mezi Pepou Vojtkem, Janou Kirschner, Kalim a Vojtěchem Dykem žádoucí stejně jako občasné vtípky pro pobavení diváka. Co říká nejmladší kouč o svých kolezích?

Voice Zone: Josef Fečo
17.02.

Má arachnofobii, ale pavouka na krku nosí. Dostal ho od slavné zpěvačky

Do pěvecké soutěže The Voice Česko Slovensko přišel zkusit štěstí i mladý konzervatorista Josef Fečo. Jeho muzikálový zpěv zaujal také Pepu Vojtka, kterého si Fečo nakonec vybral za kouče. Kromě jiného je spojuje i extravagantní image, mladík totiž nosí na krku obrovského pavouka.

Voice Zone: Laura Wengová - 1
aktualizováno 14.02.

Laura práskla Kalimu, co by byl největší průšvih. Ten ji nazval yettim a všechno vyzradil!

Jednou z postupujících zpěvaček v The Voice Česko Slovensko se stala i Laura Wengová. Z koučů si vybrala Kaliho. V pořadu Voice Zone, kde se odhaluje zákulisí soutěže, prozradila, proč si nechala oholit hlavu. Její kouč na ni napráskal ale úplně něco jiného!

Voice Zone: Lukáš Vincler
aktualizováno 14.02.

SMUTNÝ PŘÍBĚH: Lukáš z The Voice prozradil, jaké komplikace postihly jeho matku

Mezi postupující v soutěži The Voice Česko Slovensko patří i Lukáš Vincler, který kouče ohromil songem Say Something od A Great Big World. I přes nelehkou životní situaci ovládl pódium. Co o něm řekl Pepa Vojtek?

The Voice - Pepa Vojtek
aktualizováno 07.02.

Skvělá zpráva pro fanoušky Pepy Vojtka: S kapelou Kabát chystá velké překvapení!

Tři manželství, čtyři ženy, pět dětí. Frontman kapely Kabát Josef Vojtek je rockerem tělem i duší. Má za sebou účinkování v nespočtu českých muzikálů. Jeho kapela je na hudebním výsluní už mnoho let. Jak to všechno zvládá? Kde se vzal jeho muzikantský talent a jaké byly jeho začátky? Odpověděl v livestreamu.

The Voice Česko Slovensko - Kali
aktualizováno 07.02.

NOVÝ KOUČ The Voice se chystá na roli otce: Takovou výbavu nemají ani královské děti!

Jedním ze čtyř koučů chystané talentové show The Voice je slovenský rapper Kali. I když se o svém soukromí velmi nerad baví, prozradil, jak se chystá na roli otce.

VIDEO: Čím bude soutěžící lákat televizní nováček Kali? Má nějakou taktiku?
aktualizováno 03.01.

MALOVÁNÍ V KŘESLE: Nechci nikoho vyplašit, říká rapper Kali o svých kérkách

Úplný nováčkem na televizních obrazovkách bude v pozici kouče The Voice slovenský rapper z Petržalky Kali. Připravil si dopředu nějakou taktiku, na kterou bude lákat soutěžící?

The Voice - Pepa Vojtek
31.12.

Doufám, že sousedovi neshoří barák! Pepa Vojtek má na Silvestra jasný plán

Jak hodlá strávit Silvestra rocker a kouč soutěže The Voice Česko Slovensko Pepa Vojtek? S přípravou mu pomáhají pyrotechnici!

Jana Kirschner: V Čem je The Voice jiný
aktualizováno 07.02.

VIDEO: Jana Kirschner nemá ráda pěvecké soutěže, The Voice je ale podle ní jiný!

Slovenská zpěvačka Jana Kirschner přiznává, že není velkým příznivcem pěveckých soutěží. O to víc možná překvapí, že zasedne v porotě The Voice, který se podle ní zásadně liší.

PEPA VOJTEK: Být hvězdou je v českém měřítku nadnesený výraz! VIDEO
aktualizováno 07.02.

TAJEMSTVÍ SLÁVY: Pepa Vojtek doporučuje českým hvězdičkám cestu do Drážďan. To bude zklamání!

Nejzkušenějším koučem The Voice je Pepa Vojtek, který do křesla neusedá poprvé. Jak bude třiapadesátiletý frontman kapely Kabát lanařit zpěváky do svého týmu? Změní taktiku nebo se bude držet osvědčených metod?