Anette Kolková, The Voice, Voice Zone
dnes 10:17

TĚŽKÉ ROZHODOVÁNÍ: Anette z The Voice na rady svého bratra nedala. Ke kterému z koučů podle něj měla jít?

Mladičká a velmi talentovaná soutěžící pořadu The Voice Česko Slovensko Anette Kolková o sobě říká, že nenávidí mainstream a do soutěže původně vůbec nechtěla. „Mamka a kámoši mě do toho došťouchali!“ přiznává půvabná hudebnice. I přes to, že ji mladší bratr přišel pošeptat, koho si má vybrat, se Anette vydala vlastní cestou a přidala se do týmu Vojty Dyka. Showman a zpěvák je velmi rád, že ji má mezi svými soutěžícími. Hlavním důvodem je, že Anette je jiná než všichni ostatní, což je podle Vojty velmi důležité. „Abychom měli všichni podle šablony stejný hráče a zpěváky, je na prd! Je dobrý, že se to promíchává.“ zaznělo z jeho úst.

Sharlota ve snídani 25.3.2019
aktualizováno včera 14:39

V K.O. kolech nestačí jen talent, důležitý je i charakter! Sharlota popsala, co čeká soutěžící The Voice

„Blind audition“ neboli výběry naslepo včerejškem skončily. Nedělní večer nám představil poslední nadějné zpěváky, které si koučové rozebrali do svých týmů, a tím tak završili jednu etapu pěvecké soutěže The Voice Česko Slovensko. Od následujícího dílu se diváci mohou těšit na vyřazovací kola, kdy se sotva naplněné týmy budou opět zmenšovat. Jak bude soutěž pokračovat, prozradila moderátorka pořadu Voice Zone Sharlota, která byla jako každé pondělí hostem Snídaně s Novou.

Monika Drgáňová Voice Zone
aktualizováno 20.03.

Výkyvy váhy kvůli stresu! Jak ovlivnily hlas nadané soutěžící z The Voice?

Sedm let žila v tom samém kolotoči muzikálových vystoupení, a tak se není čemu divit, že uvažovala o konci pěvecké kariéry. Dvaadvacetiletá Monika Drgáňová, která se stala další Kaliho svěřenkyní, si to ale naštěstí pro slovenského rappera rozmyslela. Ten o ní hovoří jako o triumfu ve svém týmu. Moderátorka pořadu Voice Zone Sharlota se nezdráhala zeptat ani na citlivé téma, a to na výkyvy váhy, které Moniku ve špatném období provázely. Jak se s tím poprala a ovlivnilo to nějak její hlas?

Sharlota ve snídani
aktualizováno 18.03.

Sharlota prozradila, že v zákulisí The Voice to občas vypadá jako na táboře! Co se tam děje?

Do studia Snídaně s Novou jako každé pondělí zavítala moderátorka zákulisního pořadu Voice Zone Sharlota. Tentokrát divákům prozradila, jak si moderátoři zpříjemňují natáčení a uvolňují atmosféru. Blíží se také čas pro moderátorky Terezu Kerndlovou a Máriu Čírovou, které doposud byly jen „v pozadí“. Co si o nich Sharlota myslí?

Moderátoři Voice Zone se nebojí ničeho!
16.03.

To se jim vážně povedlo! Moderátoři The Voice Zone parodovali obávaného režiséra

Sharlota a Matúš se hledali, až se našli. Moderátorské duo Voice Zone neopouští humor, a to ani když se kamery vypnou. Kromě srandiček, o které se stará Matúš, se v zákulisí řeší i příběhy a osudy soutěžících. Ty se dotýkají hlavně Sharloty, která často neudrží slzy. I přesto ale převládá pozitivní atmosféra. Natáčení se díky této dvojce nese v kamarádském duchu, a to i z toho důvodu, že se Sharlota s Matúšem nebojí udělat si legraci ze sebe samotných.

Sharlota ve snídani
aktualizováno 11.03.

Proč si Vojta Dyk zakrýval oči při otočení křesla? Sharlota prozradila jeho tajemný záměr!

Po bojích Vojty a Pepy v pořadu The Voice Česko Slovensko přišlo další překvapení. Mladý zpěvák šokoval účinkující, která si moc přála být v jeho teamu, tím, že se otočil jako poslední a ještě k tomu si dlaněmi zakrýval oči. Proč to udělal?

Voice Zone
10.03.

Voice Zone 5: Vojta si Elišku vybral, aniž by ji viděl. Co teď dívku děsí?

Zpěvačka Sharlota a moderátor Matúš Krnčok uvádějí pořad ze zákulisí The Voice Česko Slovensko. A neberou si servítky! Podívejte se na 5. díl The Voice Zone.

The Voice - Sharlota ve Snídani
aktualizováno 25.02.

Sharlota otevřeně: Přiznala, kdy si během natáčení The Voice poprvé a naposledy poplakala

V posledním díle pořadu The Voice Česko Slovensko všechny zaujal výkon soutěžící Simony se zrakovým handicapem. Porotu uchvátil nejen její neskutečně čistý hlas, energie a pozitivita, kterou vyzařovala, ale také její nelehký životní příběh a omezení, se kterým se v životě vypořádává až s neuvěřitelnou silou a s úsměvem.

Sharlota ve Snídani s Novou
aktualizováno 18.02.

Drsná rapperka Sharlota odhalila největší nespravedlnost v The Voice: Hodně ji to mrzí, ale je na to malý pán!

Již druhým týdnem se diváci baví novou řadou show The Voice Česko Slovensko. Stane-li se, že jejich favorit nepostoupí, mohou se o něm i jeho pocitech z vystoupení před kouči dozvědět více v zákulisní show Voice Zone. Tu moderuje rapperka Sharlota, která i přese své sebevědomé vystupování a potetovaný zevnějšek přiznává, že i na ni doléhá emotivní charakter celé soutěže. To ji občas dovedlo i k slzám!

Snídaně s Novou: Sharlota je plná emocí
aktualizováno 11.02.

Rapperka Sharlota přiznává: Jsem plná emocí, v jednom díle The Voice jsem se dokonce zhroutila!

Málokdo by řekl, že potetovanou Sharlotu, která na první pohled vypadá jako velká drsňačka, dokáže něco rozhodit. Ale soutěž The Voice je prostě plná emocí! A tak může dojít i ke zhroucení...

Sharlota Frantinová
06.02.

Přijal mě v kompletním balíčku, říká moderátorka Voice Zone Sharlota

Jedni je obdivují, druzí jim nemohou přijít na jméno! To jsou rebelky, jakou je moderátorka nového on-line pořadu Voice Zone, rapperka Sharlota. Rozhodně ale vždy věděla, jak na sebe upozornit. Nejenom tetováním, ale i precizním rappem.

Road Show - The Voice - 9
04.02.

FINALE ROAD SHOW se blíží: Bude se zpívat a rozhodovat o tom nejlepším. Ceny máme i pro vás. A ještě víc

Přijďte do pražského Obchodního Centra Černý Most a podpořte tři finalisty, kteří se dokázali probojovat z tří krajských měst. Čeká na vás to nejlepší z Brna, Hradce Králové a Ostravy. Kdo se stane celkovým vítězem a ovládne celou Road Show? Vítěz se může těšit na koncert Eda Sheerana!