Voice Zone: Sharlota a Matúš zpovídají kouče - 2
10.02.

Klepy, hejty, ale i láska a srdíčka: Jaké vztahy mezi sebou mají soutěžící The Voice? Nahlédněte do zákulisí světoznámé pěvecké soutěže

Nový pořad Voice Zone odhalí zákulisí pěvecké soutěže The Voice. Divákům se tak naskytne exkluzivní pohled na průběh natáčení a mnohem víc!

Voice Zone: Sharlota a Matúš zpovídají kouče - 6
08.02.

Nespoutaná jízda s Matúšem a Sharlotou: Voice Zone ukazuje zákulisí hudební soutěže

Show, emoce a nespočet talentů. Takový bude The Voice Česko Slovensko. Po skončení každého dílu se na webu Novy plus objeví Voice Zone – pořad napěchovaný žhavými informacemi ze zákulisí. Provází jím rebelská rapperka Sharlota a moderátor Matúš Krnčok.

Sharlota Frantinová
06.02.

Přijal mě v kompletním balíčku, říká moderátorka Voice Zone Sharlota

Jedni je obdivují, druzí jim nemohou přijít na jméno! To jsou rebelky, jakou je moderátorka nového on-line pořadu Voice Zone, rapperka Sharlota. Rozhodně ale vždy věděla, jak na sebe upozornit. Nejenom tetováním, ale i precizním rappem.

Sharlota Frantinová
aktualizováno 21.01.

ROZZÁŘÍ ZÁKULISÍ THE VOICE: Nejpotetovanější česká zpěvačka mění barvu vlasů častěji než Rihanna!

Šarlota Frantinová vybočuje z řady nejen svým originálním stylem a vystupováním, ale také díky tomu, že je na rapové scéně jednou z mála žen. Podívejte se na její sbírku sexy fotek!

The Voice Česko Slovensko - Matúš a Sharlota
aktualizováno 19.01.

DRŽTE SI KLOBOUKY: Chystá se nový hudební pořad, který diváky provede zákulisím show The Voice!

Velkolepá hudební show The Voice Československo se blíží. Už teď jsou známá jména čtyř porotců a od minulého týdne i dvojice krásných moderátorek. Nový ročník s sebou ale přináší další novinku! Každý týden se budete moci podívat do zákulisí soutěže. A to díky novému pořadu Voice zone, kterým vás provedou raperka Sharlota a slovenský moderátor Matúš Krnčok!

The Voice Česko Slovensko - Sharlota a Matúš
17.01.

VIDEO: Matúš Krnčok odhalil Sharlotino tajemství! Co jste o jeho parťačce v The Voice nevěděli?

Sharlota a Matúš budou moderovat on-line pořad, ve kterém odkryjí zákulisí velkolepé show The Voice Česko Slovensko. Zmiňovaná dvojice se zná velmi dobře, a proto na sebe prozradila několik tajemství...